Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi tegyek, megbocsássam ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tegyek, megbocsássam ezt a dolgot az új páromnak?

Figyelt kérdés

Szóval, a történet elég szomorú és nekem nagyon felkavaró is. Az előző pasimmal 2 év után szakítottam, ám ezt ő nem tudta feldolgozni és a lényeg a lényeg (most nem akarok fölösleges részletezésbe bocsátkozni) hogy 2 napja erőszakoskodott velem, lefogott, meg is ütütt és megpróbált megerőszakolni. Szerencsére nem sikerült neki, el tudtam menekülni. A mostani barátommal csak 2 hónaja vagyunk együtt de elmondtam neki mi történt. Erre ő felkereste a volt pasimat és péppé zúzta az arcát. Nem tudtam hogy ilyen a vármérséklete, eléggé megijesztett a dolog. Tudom, hogy csak meg akart védeni de ezt túlzásnak éreztem, nem azért mondtam el neki hogy ezt tegye. Most felfüggesztettem vele a kapcsolatot, nem tudom mit tegyek. Ráadásul még attól is tartok, hogy a volt pasim fel fogja jelenteni, elég jó esélyt látok rá sajnos.

Nagyon-nagyon bánt hogy ilyen helyzetbe kerültem, magamat hibáztatom hogy ez megtörtént, nagyon el vagyok keseredve. Már megbántam hogy elmondtam a dolgot, meg kellett volna tartanom magamnak.


2014. ápr. 30. 14:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%

1, Nem, nem kellett volna magadban tartani. Ez így volt jó, fő az őszinteség.


2, Én is neki estem volna az exednek, csak alattomosabban, hátulról. Ez emberfüggő. Erről vele kell beszélned. A hallgatás és halogatás nem jó.

2014. ápr. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
41%
egy pasit tönkretettél,egyet meg börtönbe juttatsz, elég trágya arány.
2014. ápr. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
Te ez miatt ne erezd rosszul magad a mostani parod csak meg akart vedeni az exed pedig verge elfogadhatna,hogy vege mar nem vagytok egyutt :)
2014. ápr. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Én kit tettem tönkre? A volt pasimat? Na nehogy már. Félreértés ne essék nem őt sajnálom, inkább az új páromat. Igazából nem is rá haragszom, hanem magamra, fel kellett volna ismernem hogy a volt pasim milyen ember és akkor ez nem történik meg. Az új páromat nagyon szeretem egyébként.
2014. ápr. 30. 14:44
 5/14 anonim ***** válasza:
hülye vagy, ha emiatt dobod.Ezzel azt is bizonyította, hogy nagyon szeret,te meg emiatt szakítasz...
2014. ápr. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
#5 Nana! Ne ilyen hevesen. Kultúráltabban is ki lehet fejezni a szeretetet és ahhoz nem kell péppé verni mást.
2014. ápr. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
55%
egy annyit megérdemel egy olyan mocsok, aki megakar erőszakolni egy nőt.
2014. ápr. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Egy szóval sem mondtam, hogy nem érdemel büntetést. De lehet azt okosabban is.
2014. ápr. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem szakítottam, csak időt kértem, nagyon felkavartak az események. Elegem van az erőszakból és semmilyen formában nem kérek belőle, tudom hogy csak meg akart védeni de akkor is.
2014. ápr. 30. 14:57
 10/14 anonim ***** válasza:
55%
Nem te kaptál a pasidtól verést, hanem miattad adott annak a görénynek. E miatt ne őt büntesd, szeret téged.
2014. ápr. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!