Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam a páromnak?

Figyelt kérdés

Nagy vonalakban a történet annyi hogy megismerkedtem egy fiúval.

Elkezdtünk online beszélgetni. Igazából feltámadt bennem a női ösztön. S mivel ritkán látom a párom ez érthető is szerintem valamennyire.

Nagyon jó képű, a párom az hiába nem tetszik belé vagyok szerelmes, és benne nem a külsőt láttam.

Megbeszéltem vele hogy találkozunk és történik ami történik. Már megbántam. Nem akarok vele találkozni. De szerintem nem kéne elmondani a páromnak. DE nem tudom mi a fair.


22/L


2014. ápr. 17. 22:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Tehát megdugott a lovag? Mert ha igen, akkor büszke lehetsz magadra. Ilyet írni, hogy a párod nem tetszik. Én nem is járnék olyan nővel, aki küllemre nem tetszik...nem érdemli meg ezt a párod. Csalfa nő vagy.
2014. ápr. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nézd, ha nem történt semmi, szerintem ne mond el. Minden-

kinek megvan a maga keresztje, cipeld... Így ha más prob-

lémátok nem lesz, ez nem ad neki okot arra, hogy megvál-

tozzon.

2014. ápr. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
mond el neki szépen h ne találkozzatok, ennyi :) am nem 23 éves vagy? :D
2014. ápr. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Akkor fair, ha őszinte vagy a pároddal és mindent elmondasz neki és nem csalod meg.
2014. ápr. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Rájöttem hogy nem ér annyit az egész. Nem csaltam meg nem feküdtem le vele. Jó pasi de ennyi. Az én szerelmem már kicsit másabb már mint mikor 6 éve összejöttünk. ennyi.


akkor mondjam vagy sem?

2014. ápr. 17. 22:27
 6/10 anonim ***** válasza:
Ne, ne mondd (de ezt csak én mondom)
2014. ápr. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem mond meg a barátodnak az igazat. Azért mert mással ismerkedsz az bűn? Mert szerintem még azoknak is lehet magánélete akik járnak egymással. "DE nem tudom mi a fair."

Nem egyértelmű hogy legalább azzal megtiszteled hogy egy úgymond "hülyeség" után elmondod neki hogy mi történt?

Mellesleg múltkor olvastam egy idézetet: Ha 2 pasi közül kell választanod, akkor a másodikat válaszd, mert ha kellett volna az első, akkor nem szorultál volna rá a másodikra.

2014. ápr. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Mondd csak el. Egy kapcsolat alapja az őszinteség és a bizalom.

Nem biztos, hogy nem fog dobni, de ha nem képes neked megbocsájtani, akkor nem is komoly az a kapcsolat.

A szerelem egy érzelem, kémia. A szeretet viszont egy tudatos döntés. Ha ezek után, a hibád, hibáid után is ragaszkodni fog hozzád, akkor szeret csak igazán.

Egyébként 6 év alatt elég sokat változhat a másik fél az is lehet, hogy a kapcsolatotok már csak megszokás és nincs mögötte semmi.

Persze nem biztos, hogy igazam van csak 10 ilyen esetből 9 -szer találom el a helyzetet a 10-ik esetben csak fél év után mondja nekem az illető, hogy igazam volt...

2014. ápr. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
A kapcsolatotokkal valami probléma van. Ha nem mondod el, akkor csak romlani fog a helyzet, mert az eddigi problémákat továbbiakkal tetézed. Ha elmondod, akkor van rá esély, hogy meg tudjatok mindent beszélni és újra dolgozni kezdjetek a kapcsolatotokon.
2014. ápr. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Ha a jelenlegi párkapcsolatodat bizosan meg akarod tartani, ne mond el. De ha nem annyira fontos és megreszkírozod a szakítást akkor mond el. A fair az ha elmondod. De az ésszerű az ha nem mondod el.

A probléma meg az, hogy tizenhat évesen fizikailag felnőtt voltál, de az eszed az 21 évesen jött meg, mint mindenkinek általában (ez a szabvány ☺). Vagyis ahogy akkor láttad a partnered az nem a hoszútávra volt elképzelve, még ha azt hitted is hogy úgy van. De ez ennek a mai korosztálynak a problémája. Előbre van tolódva mindenben.

2014. ápr. 18. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!