Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi tegyek, megbocsássam ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tegyek, megbocsássam ezt a dolgot az új páromnak?

Figyelt kérdés

Szóval, a történet elég szomorú és nekem nagyon felkavaró is. Az előző pasimmal 2 év után szakítottam, ám ezt ő nem tudta feldolgozni és a lényeg a lényeg (most nem akarok fölösleges részletezésbe bocsátkozni) hogy 2 napja erőszakoskodott velem, lefogott, meg is ütütt és megpróbált megerőszakolni. Szerencsére nem sikerült neki, el tudtam menekülni. A mostani barátommal csak 2 hónaja vagyunk együtt de elmondtam neki mi történt. Erre ő felkereste a volt pasimat és péppé zúzta az arcát. Nem tudtam hogy ilyen a vármérséklete, eléggé megijesztett a dolog. Tudom, hogy csak meg akart védeni de ezt túlzásnak éreztem, nem azért mondtam el neki hogy ezt tegye. Most felfüggesztettem vele a kapcsolatot, nem tudom mit tegyek. Ráadásul még attól is tartok, hogy a volt pasim fel fogja jelenteni, elég jó esélyt látok rá sajnos.

Nagyon-nagyon bánt hogy ilyen helyzetbe kerültem, magamat hibáztatom hogy ez megtörtént, nagyon el vagyok keseredve. Már megbántam hogy elmondtam a dolgot, meg kellett volna tartanom magamnak.


2014. ápr. 30. 14:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szerintem bocsásd meg neki.

Tényleg nem kezelte jól a helyzetet, de végül is csak meg akart téged védeni, mégha a legrosszabb módszert is választotta erre.

Tisztázd vele, hogy ilyet mégegyszer ne, de szerintem legyél mellette.

2014. ápr. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
7%

Nem érdemelsz Te ilyen pasit, aki így kiáll melletted. Így eldobni valakit, aki mindent megtesz érted.

Szerintem szakíts vele, hagy találjon egy normális lányt.

2014. ápr. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
82%

Ti istenverte hülyék. Mielőtt entert nyomtok, visszaolvassátok, mit akartok elküldeni? Felfogtátok egyáltalán, hogy a kérdezőt majdnem Megerőszakolták? Az nem ám úgy megy, hogy jaj, szia, gyere, megduglak ahaha. Lefogták, ütötték.

Basszuskulcs, már miért ne verné ki a hidegverejték a csajt, ha a jelenlegi hapsija is az erejét használta más ellen, haragból?

2014. ápr. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Utolsó! Köszönöm szépen, hogy megértetted mit érzek most. Nem akarok szakítani a maostani párommal mert nagyon szeretem, és tudom hogy Ő is engem. Csak egy kicsit meg kell nyugodjak a történtek után. Utolsó előtti! Nagyon kedves vagy tőled. Nem kívánom, hogy átéld amit én, de akkor te is másképp gondolkoznál.
2014. ápr. 30. 15:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!