Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejönnétek egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek egy ilyen fiúval lányok?

Figyelt kérdés
18 vagyok, most érettségizem, minden hétvégén piálok, bulizok, dohányzom, nem volt még komoly kapcsolatom, apám pénzéből járok bulizni, és csajozni, nincs saját keresetem, soha nem is volt. Vonzó nektek egy ilyen srác?
2014. ápr. 13. 09:02
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
91%
Hát én nem vagyok csaj, de öcsém te szánalmas vagy... Pont az az elkényeztetett f**sz
2014. ápr. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
De hétvégente én vagyok az élet császára! Meghívok minden csajt, csapom nekik a szelet, csak egyik sem akar komolyat. Milyennek kéne lennem?
2014. ápr. 13. 09:06
 3/21 anonim ***** válasza:
Csapod minden csajnak a szelet? Akkor, h akarod, h komolyan vegyenek? Én az ilyen pasikat nagy ívbe elkerültem, akik menőzni akarnak azzal, ha egy csaj leáll vele beszélgetni, mert attól ő valami Casanovának érzi magát.. Szánalmas az ilyen.. :) Nem vagyok az alkohol ellen, de abszolút nem imponál.. A dohányzás? Fuj...Csók esetén nem hamutálat akarok nyalogatni.. Nincs saját kereseted: Ez attól függ, h még suliba jársz-e vagy sem!
2014. ápr. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

De undorító vagy, Mr. Életcsászára

Az ilyeneket kerülöm de nagy ívben... Elkényeztetett beképzelt kisfiú vagy.. Inkább ásd el magad.. Vagy takarodj el dolgozni, hagyd apádat élni, ne lógj rajta mint egy parazita(az vagy), és keress komoly kapcsolatot.

Tudod, mifelénk azt aki egyszerre vagy ezer csajnak csapja a szelet, hímr.ngyónak nevezzük....

Bocs

2014. ápr. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Nem vagyok az alkohol ellen, de abszolút nem imponál, ha valaki minden hétvégén iszik! * Bocsi, nem lett befejezve a mondatom :)
2014. ápr. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Aki a pénzre hajt, az leveszi hamar hogy nem a saját pénzed költöd.
2014. ápr. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Suliba járok! Apám meg szívesen ad, azt mondja, hogy most éljem ki magam, most bulizzak!
2014. ápr. 13. 09:16
 8/21 anonim ***** válasza:
Most érettségizel... Nem inkább arra kellene készülnöd?:) Bár nekem mindegy!:) Hidd el, nem attól leszel menő, ha minden hétvégén ott vagy a buliba és már tudják, h ki vagy!
2014. ápr. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

nem, mert minden hétvégén bulizol, iszol és cigizel

mivel csak 18 vagy és suliba jársz, az még nem baj ha nincs saját kereseted

2014. ápr. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Rendesen tanulok. Mitől lennék menő a korombeliek között, ha nem ettől, hogy eljárok bulizni?
2014. ápr. 13. 10:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!