Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az ilyen kockáknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az ilyen kockáknak a legjobb csajuk és hogyan tudják úgy megtartani, hogy közben gépeznek csak?

Figyelt kérdés

[link]


Nem egy kocka ismerősöm van, akiknek olyan csajuk van, hogy csak nézek és ráadásul állandóan csak gépekkel vannak elfoglalva és mégis megtudják tartani


2014. ápr. 30. 17:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Na, akkor nekem már csak a jó csaj hiányzik.
2014. ápr. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
talan azert, mert a csajok nemcsak a szteroidos kigyurt hulyegyerekekre meg izomagyakra gerjednek... az megvan, hogy IT szakman belul a netto 500k fizetes sem tulzottan ritka?
2014. ápr. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
A csaj is kocka csak jól néz ki. Legközelebb próbálj jobban mondatot fogalmazni mert 3x olvastam el amire megértettem. ;)
2014. ápr. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez azért nem így van.


Komolyan az ehhez hasonló ismerőseidnek van barátnőjük? Nem lehet hogy az a lány csak barát?


Figyi régen én is ilyen voltam mégsem volt barátnőm csajok akikkel lógtam időnként ők is barátok voltak, nem kellettem így senkinek.

Aztán ugye leadtam a súlyomból, adtam magamra, eljártam társaságba élni az életem, ahogyan azt az emberek többsége szokta.


Aztán szépen lassan jött magától minden, de sokat kellett adnom magamra, kockulást már szinte teljesen elhagytam. Nagy ritkán heti 2-3 alkalommal 1-1 óra játék gépen belefér de nincs erős gépem, nem vágyom ezekre a mai népszerű gamekre, régebbiekkel játszok általában, amiket jobban élvezek.

Nem ülök egésznap a gép előtt, csak is akkor amikor tényleg nincs más dolgom és a barátnőm is dolgozik vagy tanul éppen.


De én a lehető legtöbb időm a barátnőmmel és a barátaimmal töltöm és tényleg csak a szabad unalmas óráimban gépezgetek, de akkor is általában vagy maszekolok vagy otthon fejlesztem magam, pl nyelvet tanulok, vagy a hobbimnak fotózásnak élek.


Akinek így kocka létére nője van annak vagy a barátnője is az, vagy sok pénze van a csávónak és a csaj ezt kihasználja. Akinél meg egyik sem áll fenn csak van barátnője annak mázlija van. De aki nőt akar magának küzdenie kell érte! Ez van!

2014. ápr. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
mondjuk igen az egyik ismerősöm Microsoftnál rendszermérnök
2014. ápr. 30. 17:33
 6/6 anonim ***** válasza:
a gamer és az informatikus nem ugyanaz. nagyon nem.
2014. ápr. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!