Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 1,5 éve kapcsolatom van, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1,5 éve kapcsolatom van, de szerelmes vagyok a legjobb barátomba, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Jelenleg 17 éves vagyok és fiú. 1,5 éve együtt vagyok egy lánnyal akivel jól megvagyunk szeretjük egymást, szoktam lenni apró nézeteltérések, de nem nagyon dolgok, tényleg kiegyensúlyozott a kapcsolatunk, mégis valamiért nem érzem vele száz százalékosan jól magam. az elmúlt 4 év alatt halálosan szerelmes voltam egy lányba, ezt neki el mondtam, de ő sose akart tőlem többet, mostanára ez a kapcsolat legjobb barátsággá alakult és a héten valamelyik nap közölte velem, hogy ő úgy érzi, hogy ez már több mint barátság köztünk, az a baj, hogy neki is lassan egy éve kapcsolata van, szóval mindkettőnknek van párja és viszonylag mindkettőnké kiegyensúlyozott is. mégis akkor, hogy lehet, hogy szeretjük egymást? én mindig is szerelmes voltam belé, nagyon szeretem a barátnőmet, de akkor is mindig is ő volt a szerelmem..nem tudom, hogy mit kellene most tennem..azt mondta a lány, hogy ő ettől függetlenül, ha én egyedül lennék valamilyen oknál fogva ő nem szakítana a barátjával..de akkor most ez mire volt jó, hogy nekem elmondta, hogy szeret? fogalmam sincs, hogy mit kellene tennem..és emellett ő az egyetlen igaz barátom, szóval nem akarom elveszíteni..

2014. ápr. 27. 20:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Jaj mindjárt elsírom magam...
2014. ápr. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen az értelmes és segítőkész választ!
2014. ápr. 27. 20:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Na jó, akkor válaszolok. Vagy megkockáztatod, hogy szakítasz a mostani barátnőddel, hogy mit mond rá a csaj, de sanszos, hogy ő nem fog szakítani. Vagy marad minden a régi, és a csajnak kell szakítania, és megpróbálkoznia ezzel, feltéve, ha tényleg szeret.
2014. ápr. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Biztosat bizonytalanért ne. Soha.
2014. júl. 17. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!