Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg azért nincs nőm, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg azért nincs nőm, mert szakállam van? (olyan szép nagy, dús) :S Undorítónak és igénytelennek tartják?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 30. 18:38
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
20. Hát ha tényleg csak ezen múlik, hogy valakinek tetszem-e vagy nem, akkor inkább a magányosság. De úgy látom a többésgnek ezen, máris kizáró ok. Kb. mintha én azért nem jönnék össze egy lánnyal, mert nem tetszik, ahogy a haját hordja. :)
2014. ápr. 30. 19:10
 22/27 anonim ***** válasza:
Te, azért, mert sokunknak nem jön be, másoknak még tetszhet...nekem nem jön be a szakáll, de a kopasz, vagy nsgyon rövid haj se, se a kövér, mackós alkat.de mindegyikre ismerek példát, hogy van baraatnője
2014. ápr. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
22. Jó, de így jóval kisebbek az esélyek. Az itt leírtak alapján kb. 10 nőből 1-nek tetszik, de lehet annak meg más miatt nem jönnék be, vagy ő nekem, érted? :)
2014. ápr. 30. 19:13
 24/27 anonim ***** válasza:
Nekem bejön a szakáll, de tudom, hogy kisebbségben vagyok. Viszont nem vagyok ezzel egyedül, úgyhogy ne add fel :)
2014. ápr. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Attól dügg milyen.. A nagy szakállat nem kedvelem az átlag szakállat igen, sőt általaban a borotvált arcot sem kedvelem, mert a ferjemnek jobban áll a szakáll..

De van akinek az nem áll jól..

A dús osszú szakalltól engem is kiráz a hideg..ha ápolt, ha nem..

2014. ápr. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:

Jó, nem kell túlzásba esni, azért nem ilyen:


[link]

2014. ápr. 30. 19:56
 27/27 anonim ***** válasza:
A ferjem szakallas es hosszu haja van. Imadom a kulsejet kozel 40 evi hazassag utan is, olyan mint egy maffiozo;-)))lofarkat visel, kizarolag az en kedvemert. De en idosebb generacio vagyok,nekem bejon a szakall es ahosszu haj is. A puha finom szakall roppant izgato es selymes......
2015. dec. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!