Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szép és intelligens nőktől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szép és intelligens nőktől valóban rettegnek a férfiak? Miért?

Figyelt kérdés
Miért látom azt mindenhol, hogy a gyönyörű és egyben intelligens nőket kerülik a férfiak igen jelentős többsége, és kimondottan csakis egy szűk réteg, a kigyúrt, luxusautós, izompólós, "minden nő elolvad és térdre rogy előttük" típusú pasik mernek náluk próbálkozni? (Egy csomó értelmes, normális férfi esik így el a lehetőségtől a gyávaságuk miatt!)
2014. ápr. 26. 02:13
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
Megválaszoltad a kérdést a leírásban :)
2014. ápr. 26. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
69%

Én ilyet keresek évek óta. Ha ismersz egyet is, kérlek, küldd hozzám, mert errefelé egy sincs. Tényleg, próbálkoznék én, de akiket megismerek, mind buták, mint a föld.


Nincs egyébként se luxusautóm, se izompólóm, kigyúrtnak se mondanám magam, de azért nem nézek ki szarul :D

2014. ápr. 26. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
Felénk is az a baj, hogy akit megismerek, szinte mindenkiről kiderül, hogy milyen butusok. 1-2 kivételt ismerek, de már kb. tini koruk óta foglaltak.
2014. ápr. 26. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
76%
mert általában csak inteligesnek gondolják magukat:D attól hogy pl valaki egyetemre jár lehet sík hülye csak tud tanulni ennyi mert sokaknál az már inteligens nő ha egyetemre jár stb
2014. ápr. 26. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
3%
Ilyen azért nem kell nekem, mert a túl intelligens nő = számító, manipuláló!
2014. ápr. 26. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:

Tényleg megválaszoltad. Mondjuk én eddig akik Nekem tetszettek/szerelmes voltam és most is úgy látom, hogy úgy jó csajok úgy 2 volt akiknek megmondtam.

De élőbe nem tudom merném-e.:D Pont azért... mert azt gondolja az ember úgy sincs esélye. Meg nem tudom... Persze igaz, ha meg se próbálod... meg kell, én is ezt vallom, DE valamiért ha ott lennék nem tudom megtenném-e, mert valami miatt akkor is fosnék, pedig tudom ,hogy nem kéne:D

2014. ápr. 26. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy valóban intelligens vagy csak egoista.
2014. ápr. 26. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
100%
Hát, az összes szép és intelligens nőismerősöm jóképű és intelligens pasikkal jár.
2014. ápr. 26. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
Próbálkoznék én, de főleg az én korosztályomban nem találok ilyen lányt :D 18/f
2014. ápr. 26. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
Az atlagosabb fajta is biztosan probalkozik ha fontos neki a lany, csak oket meg nem veszik vagy nem akarjak eszrevenni
2014. ápr. 26. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!