Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudok felejteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok felejteni amikor én szakitottam és ráadásul szerelmes is vagyok?

Figyelt kérdés
Sokáig könyörgött három hónapig. mostmeg abbahagyta és rendesen fáj. Minden nap látom de két hete már alig beszélünk. miért ilyen rossz? ha látom az a baj ha nem az a baj. Kikeszit pedig szeretem a mostani szerelmem nagyon de ez az érzés frusztral
2014. ápr. 29. 20:01
 1/6 viktorvarga ***** válasza:
most mivan?
2014. ápr. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kifejtve :

A kérdező szakított a volt barátjával és a srác könyörgött 3 hónapig , de most hogy már nem törődik vele a kérdezőnek is elkezdett hiányozni... De ugyanakkor barátja is van...

Kár , hogy nem gondolkodtok , amikor ezeket az értelmes döntéseket meghozzátok... új barátod van... Ezért nem szabad belemenekülni más kapcsolatban. Próbálj meg boldog lenni. Ha a volt barátnőmnek lenne egy barátja , majd szakítana és vissza akarna jönni azt érezném , hogy "Ha nem jön a ló , jó a szamár is" :)

2014. ápr. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
persze szerelmes vagy de nem az újba :))))
2014. ápr. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 kolosszus22 ***** válasza:
Csak szeretnél szerelmes lenni, de tuti nem vagy az. Sajna a naiv kislányoknál gyakran megesik, hogy keverik a szezont a fazonnal.
2014. ápr. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyok naív kislány csak nagyon elcseszett
2014. ápr. 29. 21:08
 6/6 anonim válasza:
szerelmes vagy a regibe
2014. ápr. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!