Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak másképp? (többi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak másképp? (többi lent)

Figyelt kérdés
távkapcsolatban élek a barátommal,de most egy hétig együtt lehettünk minden nap. bemutatott a szüleinek de az apukája nem kedvel. nekem úgy tűnt, mert nagyon kedves volt velem és aranyos, de a hátam mögött megmondta a barátomnak, hogy jobbat is megkaphatna. és ez nekem nagyon rosszul esett. a barátaival is ugyanez a helyzet. emiatt össze is vesztünk mert annyian piszkálták már miattam, hogy bebeszélte magának is, hogy baj van velem. és nem tudom miért nem vagyok nekik szimpatikus. a szemembe mindegyik mosoly rám és kedves velem, én is az vagyok velük.átlagosnak mondanám magam, vannak nálam szebbek és csúnyábbak is..de ez nagyon bánt. az ilyenek miatt nagyon sokat veszekedtünk de őt ezerszer jobban megviselik ezek a beszólások, mint engem, mert ezeket csak neki mondják és az őrületbe kergetik. mi lehetne erre a jó megoldás, hogy túlélje a kapcsolatunk és mindenkinek jó legyen? nagyon nehéz szegénynek kizárnia..volt már valaki hasonló helyzetben?
2014. máj. 1. 00:32
 1/4 Költőnő? ***** válasza:

Hát pedig...

Minden csoda 3 napig tart.

2014. máj. 1. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Fish1 ***** válasza:
Megkérdezted már őket, hogy konkrétan mi a problémájuk veled?
2014. máj. 1. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem mert azóta nem is találkoztam velük
2014. máj. 1. 12:21
 4/4 Fish1 ***** válasza:
Szerintem kérdezd meg őket, amikor legközelebb találkozol velük és akkor le lehet tisztázni.
2014. máj. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!