Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék ha a barátom az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék ha a barátom az iváson kívül nem tud másképp kikapcsolódni?

Figyelt kérdés

Már évek óta együtt vagyunk, de már régebb óta "kocsmázik" a haverjaival. Mindketten huszonévesek vagyunk. Először nem zavart mert én is mentem vele, de most már inkább nem megyek vele mert én érzem égőnek ahogy viselkedik amikor ittas... Meg már nagyon unom hogy hétvégente tudunk csak találkozni, akkor is a szombat 17-23 óra közötti időszak "szent és sérthetetlen", de nem az a baj hogy beül a haverokkal és dumál, hanem annyit iszik hogy totál hülye lesz.


Már szóltam neki, hogy ez nagyon zavar, de ő csak kifogásokat gyárt. Neki ez a kikapcsolódás, ő így tud csak lazítani, meg én mit képzelek hogy el akarom nyomni és sosem lehet az amit ő akar. De ha azt mondom neki hogy menjenek el inkább edzőterembe a fiúkkal, moziban (vagy egyikőjüknél) nézzenek meg egy filmet vagy bármi, az érdekes mód nem megfelelő neki, meg a haverjai is inkább ilyen kocsmatöltelékek. Na most ha én a barátnőimmel akarok lazítani azt akár itthon is meg tudom tenni, nekem ahhoz a pohár mélyére néznem.


Mit lehetne ilyenkor tenni?


2014. ápr. 19. 21:22
 1/3 anonim ***** válasza:
most ez a divat a fiatalság körében.a piáláson kivül leszarnak mindent.az én haverjaim is csak abban érzik jól magukat.tisztelet a kivételnek.
2014. ápr. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sürgősen lépj ki ebből a kapcsolatból, ne pazarolj rá több időt!


Én 8 évet töltöttem az első barátommal, ebből kb. 1 év volt az, ami jó volt, utána egyre lejjebb süllyedt, de én kitartottam mellette, mert hittem abban, hogy megváltozik, meg aggódtam, mi lesz vele, ha otthagyom, hol áll meg a lejtőn, ha megáll egyáltalán.

25 évesen végre ott mertem hagyni, iszonyú felszabadító érzés volt! Utána sokáig álmodtam vele, hogy megyek biciklivel a városban, és keresem a kocsmák előtt a biciklijét (sokszor előfordult ez a valóságban is), és annyira jó volt felébredni ezekből az álmokból! Utána még évekig meghatározta a piához való hozzáállásom a múlt.... ha lett egy barátom, az volt a legfontosabb kritérium, hogy antialkoholista legyen.

Utólag bánt, hogy elpazaroltam rá 8 évet, az az egy bőven elég lett volna!


Lépj mielőbb!!!! Ez csak egyre rosszabb lesz!

2014. ápr. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Azért nem értek egyet a kettessel. Akkor lesz ez az eset, ha nem változtat magától.


Igazából valószínűleg az lehet a probléma, hogy nem fogja fel, hogy téged mennyire zavar. Persze nem ismerem a helyzetet, de gyanítom, hogy fel se fogja, hogy ez neked mennyire rossz. Úgyhogy először azt kéne elérni, hogy átérezze, hogy min mész át emiatt.


Egyébként ezen a heti egy alkalmon kívül mennyit iszik? Ha akarja, meg tudja állni, hogy ne igyon többet néhány pohárnál?

2014. ápr. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!