Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más hogy viselné?

Figyelt kérdés
A pasim, a kolléganőjének a csöcskidobós képeit lájkolgatja a facebookon, ezen kívül az összes többi képét és más nőket is. Ezt szóvá tettem, erre ő rágott be, hogy milyen fárasztó vagyok meg idióta, mert ő csak kolléga, különben is van barátja. Szerintetek mit kellett volna tennem?

2014. máj. 1. 08:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Addig nincs baj, amíg nem fekszik le mással. Ne már hogy a Like-k ennyire számítsanak... -.-

Mogyi

2014. máj. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
26%
hát eléggé zavarna.
2014. máj. 1. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Engem is zavarna.

Ne foglalkozzon ilyennel, ha te vagy a társa.

Nézze meg, ha akarja - de ne helyeseljen rá hangosan.

Ezt próbáld valahogy elmagyarázni neki.

2014. máj. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az ilyen embert otthagynám.
2014. máj. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia!

A facebook szabad hely, ott mindenki nyíltabb, főleg a barátok egymás között...addig ne zavarjon, amíg nem beszél róla egyfolytában, és nem tesz olyanokat ami félreérthető!

;)

2014. máj. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!