Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet más pasi nem is viselne el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet más pasi nem is viselne el?

Figyelt kérdés

a barátommal régóta együtt vagyunk de mindketten nehéz esetek vagyunk.

Én is féltékeny vagyok nagyon és ha ideges vagyok tárgyakon töltöm ki és minden kis apróságon felhúzom magam illetve szerinte gáz vagyok ha beszólok valakinek nyilvános helyen.

A szex viszont jó velem az ex csajai azt mondta nem vállaltak be mindent és nem voltak ilyen aktívak


2014. febr. 10. 10:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Jól sejtem, hogy valami bibi van a kapcsolatotokban, de "félelemből" nem mersz kilépni belőle?
2014. febr. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sztem tudod, h h.lye vagy és félsz, hogy kirak. Próbálj megváltozni és megbízni benne, gondolom a féltékenykedésre eddig nem adok okot és lehet ezzel kergeted az őrületbe? Kérdésedre válaszolva, egy féltékenykedő idegbajos csajt hamar kiraknék, sztem más pasi is. Max az olyan szerencsétlen lúzerek tartanának igényt egy ilyen lánykára, akik p.ncit csak a képes újságokban láttak előtted.
2014. febr. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"ha ideges vagyok tárgyakon töltöm ki és minden kis apróságon felhúzom magam illetve szerinte gáz vagyok ha beszólok valakinek nyilvános helyen." - hát nem vagy egy könnyű eset, az biztos! Ha dobálódzol, törsz, és zúzol, akkor kötélidegzet kell, hogy valaki el tudjon viselni téged, veszélyesebb lehetsz, mint egy oroszlán. :D

És ha nyilvános helyen beszólsz valakinek szándékosan, felemelt hangon, az nem gáz, sokkal inkább felháborító viselkedés, ami miatt senki se akar majd veled szívesen barátkozni, vagy legfeljebb csak az ugyanilyenek. Egy párkapcsolatban fő a türelem, a bizalom, és mindkét félnek kompromisszumot kell kötnie, csak így működhet tökéletesen egy kapcsolat! Légy visszafogottabb és mindenki jobban viszonyul majd hozzád, többen el tudnak majd viselni. :)

2014. febr. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!