Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért gondolja azt sok pasi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolja azt sok pasi, hogyha van pénz, akkor dőlni fognak a nők is?

Figyelt kérdés
Pl az én társaságomban lévő nőknél egyiknek se volt kritériuma a pénz...Sose ez döntötte el,hogy kezd a pasival vagy sem.

2014. máj. 1. 18:34
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
Meg kell nézni, hogy a gazdag emberek milyen nőkkel mutatkoznak.
2014. máj. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
56%
Mert a legtöbb csajnál ma már csak ez az igény. A normálisaknál nem kritérium, de olyat találni, aki normális, kedves, okos, jól néz ki, és megvan a vonzalom is... ember legyen a talpán
2014. máj. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
Biztosan azt látják,hogy a sok kis plázamacska mind lóvés sráccal van.
2014. máj. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:

Nem csak a plázamacskák, ettől döbbenetes az egész.

A nagyon mezei átlag nők is elhitetik magukkal, hogy nekik is fog jutni olyan, mert miért ne juthatna.

2014. máj. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:

Pár hónapja volt egyébként egy olyan kérdés, hogy egy huszon páréves "nőnél" miért gáz az, ha csak olyan pasival hajlandó összejönni, akinek biztos egzisztenciája van. Hiszen ő jó csaj, akkor tudjon valamit a pasi is felmutatni...


Az emberek java része valahogy képtelen felfogni, hogy vannak olyanok, akiknek nem a pénz az elsődleges az életében.

2014. máj. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
Én csak azt tudom, hogy nem sok gazdag pasit láttam még nő nélkül.
2014. máj. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:

Nőként nekem nem elsőrangú a pénz. Sőt kifejezetten taszít az olyan férfi, aki direkt nagyzol vele. Úgy érzem ilyenkor, hogy engem csak annyiba néz, hogy pénzen meg lehet venni.

Tudom, hogy manapság ez ritka, de vannak még olyanok, mint én. :)

Gondolom azoknak a nőknek, akik a pénzes pasikra hajtanak, nincs önbecsülésük, sem büszkeségük.

De azokkal a férfiakkal sincs minden rendben, akik pénzzel akarnak megkapni/megtartani egy nőt.

2014. máj. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim válasza:

Bizonyos határokon belül jól gondolják.

Hiszen ha valakinek nincs biztos anyagi háttere, de szerez magának, az jelentősen javítja az önbizalmát. Magabiztosan pedig a nőknél is nagyobb esélyük lesz.

2014. máj. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:

Van valóságalapja. Ha van pénz, akkor több lehetőség van pl együtt elmenni valahova, és jobban érzi magát a nő is, persze ott a keresztkérdés, hogy ha valaki erre hagyatkozik, akkor annak nincs-e valami erős hátránya külsőre vagy belsőre.

Én alapjában kedves vagyok, őszinte, vicces, és állítólag jól is nézek ki, és mondjuk hogy volt havonta 1-2 lány, akivel randiztam. Na most egy séta is elég az ismerkedéshez, meg hát ingyen is van, de ha van pénzed, akkor kb bármivel feldobhatod az egészet, legyen az mozi, kaja, pia, egyéb szórakozás, ezek meg pénzbe kerülnek.

Nem sokkal, de egy csóró srácnak kevesebb az esélye, hogy sikeresen záruljon egy randi. A nőknek nem feltétlenül helyes, őszinte, vicces pasi kell. A biztonság, az az ami számít, és egy pénzes hapsi több biztonságot sugall. Persze remélem, hogy tévedek.

2014. máj. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:

Nagyon aktuális a kérdés, én is ugyanezt vettem észre és egyik barátnőm és én sem vagyok, aki a pénzre hajt és örökségekre.

Sajnos még a legműveltebb srácok is abban a hiszemben vannak évekig, hogy elérve egy kis bizonyos jövedelmet vagy spórolt összeget ... mostmár minden ujjára akad egy nő, majd pedig sírnak és társkereső oldalakon csüngenek csokor számra ... Főleg 28-40 év között jellemző ez. Lányok, járjatok nyitott szemekkel.

2014. máj. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!