Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek közbe kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek közbe kellene lépnem, van miért aggódnom?

Figyelt kérdés
A barátnőm egy éve megadta a facebook jelszavát, sosem éreztem rá kéztetést, hogy ezt kihasználjam. Tegnap viszont egy csávó kapcsán elkattant bennem valami. (azt terjesztették róluk hogy a hétvégén csókolóztak) Beléptem a barátnőm fiókjába, leginkább hogy megnyugodjak, hogy nincs semmi gond, csak pletyka stb.. Erre utaló jelet nem találtam viszont azóta rendszeresen beszélnek. A srác meghívta hozzájuk, a barátnőm azt mondta hogy majd a barátnője falaz neki a szülei előtt. A srác írta hogy imádja meg hogy milyen szép..A barátnőm mef csak köszöngeti a bókokat. Nem tudom mi történt, nem veszekedtünk soha, minden rendben volt..egyik napról a másikra viszont teljesen megváltozott. A szívem majd szét szakad, de attól félek ha felhozom a dolgot pont úgy fogom a srác kezébe adni a barátnőm. Segítsetek mit tegyek könyörgöm!
2014. máj. 2. 08:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Pedig ezt igen csak meg kellene beszélned vele.
2014. máj. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
40%
Ne várd meg, hogy elhagyjon! Küld el Te. Megérdemli.
2014. máj. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy az agyam és a szívem folyton összetűzésbe kerül..a szívem próbál folyton a régi szép dolgokra gondolni, meg reménykedni hogy úgyse igaz, de tudom, hogy sajnos az...Megőrülök egyszerűen. Telefonban is képes mondani, hogy mennyire szeret. Én meg képtelen vagyok így elhinni. De azon ő jogosan kiakadhat, hogy beléptem a facebookjába..bár nem bánom.
2014. máj. 2. 09:09
 4/8 anonim ***** válasza:
Attól még hogy flörtölget nem jelenit azt hogy nem szeret, ahogy látom már jó egy éve tart a kapcsolatotok, talán próbáld meg valami újjal felpezsdíteni. Egy kapcsolat nem csak abból áll hogy ugyanazt csináljátok kb hónapokig..
2014. máj. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azért arra kíváncsi lennék hogy ebbe az 1 évbe te egy lánnyal nem flörtöltél e a NETEN, ismétlem a neten.. Remélem érzed hogy a neten flörtölés kb semmit se jelent..
2014. máj. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

sokat jelent. ne mentegessétek a ribit!


30+F

2014. máj. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem egyáltalán nem flörtölgettem a neten se személyesen. Szerintem ez már túl megy egy határon. Folyamatosan felpezsdítem a kapcsolatunkat. Szeretem meglepni, új helyeken járni vele. Viszont, ami leginkább kiakasztott, hogy soha nem volt kedve kimenni szórakozni, mert nem szeret. Ahoz képest a srácnak igent mondott a meghívásra, hogy majd érettségik után bulizzanak..+ soha nem tudtunk együtt aludni, mert az apja nem engedte. Ennyi erővel nekúnk is falazhatott volna egy barátnője, nem? Idegey vagyok, 10kor találkozunk, akkor megbeszélem vele. A legszebb, hogy érettségi jövő héten és arra kellene készülni.de képtelen vagyok bármire is koncentrálni. Egyébként igen kb egy éve vagyunk együtt. :'(
2014. máj. 2. 09:31
 8/8 anonim ***** válasza:
Én se veszekedtem sose az exemmel, ő mindig féltékenykedett én meg bíztam benne, aztán kiderült, hogy nem 1 sráccal flörtölget... Az ilyet nem éri meg megtartani, dobd a csajt, ha jót akarsz magadnak.
2014. máj. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!