Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ma lesz a barátom egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma lesz a barátom egyik haverjának bulija, és meg vagyok hívva rá én is (nem régóta járunk,3 hete), de barátom exe is ott lesz, kell aggódnom? 18/l

Figyelt kérdés
Már eltelt a szakítás óta jó pár hónap de nem tudom,eléggé félek.:(

2014. febr. 22. 12:42
 1/6 piriiiiii ***** válasza:
100%
Én nem aggódnék a helyedben. Ha pedig már ott lesztek a bulin, inkább kerülném ezt a lányt, és csak akkor reagálnék (jogosan) emeltebb hangon és paprikás hangulatban, ha a volt pár meghitten smárolma egy sarokban... de nem hiszem, hogy ez fog történni. Kerüld a balhét, az senkinek sem jó. Akkor is legyél visszafogott és megfontolt, óvatos, ha a volt barátnő direkt provokálni próbálna, így csak magát járatja le. De hát biztosan értelmesen kezelitek majd mindhárman! :)
2014. febr. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
4%
Ne aggódj, hármasban fogtok dugni, ha erre számítasz :)
2014. febr. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Előzőnek igaza van:)
2014. febr. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne...

Ne féltékenykedj...

Ha valamit akar' még a barátod az exétől,de csak ha akar, akkor azt pont nem ezen a bulin fogja megtenni,de valamikor, valahol biztosan...

Kicsit jobban kellene bíznod benne..lassan abba a korba értek,mhogy mindenkinek lesz múltja, ami a múlt, a múlttal együtt kell tudni élni!

2014. febr. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Elsőnek köszönöm a normális választ!:)


Még írhatnátok:)

2014. febr. 22. 12:52
 6/6 A kérdező kommentje:

4. válaszoló,köszi neked is!:)

Rendben,de azért kicsit félek:/

2014. febr. 22. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!