Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 14 vagyok tudom hogy fiatal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bogapetra kérdése:

14 vagyok tudom hogy fiatal vagyok de valaki segítene?

Figyelt kérdés

sziasztok 14 vagyok tudom hogy fiatal vagyok de van egy srác 16 és Debreceni akit tavaly nyáron ismertem meg az unokatesóm haverja akkor még nem is voltam oda érte sőt szint utáltuk egymást.De most az unokatesóm ballagott és nálunk volt a ballagási bulija és őt is meghívta.Ment a buli és van egy helyem ahol mindig ülök ha buli van mert közel van a bárpulthoz.Valamiért mikor elmentem jégért beült a helyemre és én már kicsit ittam és kértem vissza a helyem de nem adta ezért az ölébe ültem bár ez az unokatesómnak nem tetszett. El kezet inni elég keményen és karaokéztunk és végig ölelgetett. mikor szinte mindenki aludt akkor apám betett egy filmet és azt néztük de mikor az apám is elaludt akkor mér a végén az ölében kötöttem ki megint csak most már a földön kábé hajnali 3 volt és felmentünk a teraszra és ott már át is ölelt meg mikor ránéztem többször majdnem megcsókolt de megijedtem ezért elfordultam már fél öt körül bejöttünk és egymás mellet aludtunk próbált a közelembe maradni meg fogta a kezem de mondtam neki hogy ha apám vagy az unokatestvérem meglát minket így abból balhé lenne ezért inkább elhúzódtunk egymástól.Most meg nem tudom mert visszament Debrecenbe és nem tudom hogy mit érezhet irántam vagy csak ezt mindent az alkohol miatt tette de ezt nem hiszem mert emlékszik mindenre de most olyan rossz csak rá gondolok de csak nyáron jön legközelebb nem tudom mit csináljak most.

Bocs hogy ilyen hosszú lett de ez az egész.



#hiba #vagy nem hiba
2014. máj. 2. 17:35
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
Be akart próbálkozni egy esti kis alkalomra. :)
2014. máj. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Logikus az első gondolatra de ez az egy amit tudok róla hogy nem ilyen
2014. máj. 2. 17:41
 3/9 anonim ***** válasza:
ez csak egy esti kaland:D nem te vagy az elso akivel ilyen tortént ;)
2014. máj. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%

Tapasztalataim szerint egy olyan emberrel, aki távol lakik a másiktól nem érdemes kapcsolatot létesíteni. Egy barátságot is nehéz fenntartani így hosszú távon, nem hogy még egy kapcsolatot. Másrészt 14 évesen inkább ne foglalkoztassanak még ilyen dolgok, én is csak 17 voltam amikor megismertem az első barátom, akivel két és fél évig voltunk együtt. Ha rám hallgatsz, akkor törekedj arra, hogy olyat válassz, aki viszonylag közel lakik hozzád, heti rendszerességgel tudtok találkozni, érdeklődik utánad és komolyak a szándékai. Nem akarlak megbántani és remélem megfogadod a tanácsom, de ha okos lány vagy, akkor ne kezdj kapcsolatot a korod beli fiúkkal, helyesbítek azokkal, akik tömeg számban fellelhetők minden utcasarkon és egy sémára öltözködnek, egy sémára jár az agyuk és nem ismerik a tiszteletet, mert az olyan fiúban nem lehet megbízni. Nem minden a külső, tény, hogy azért a vonzódásnak meg kell lennie, de sose keresd a tökéletest, mert olyan nincs, az fogad el téged igazán, aki nem hiteget téged, nem ígéri le a csillagokat az égről hanem kézen fogható dolgokkal mutatja ki, hogy szeret, de itt nem a tárgyilagos dolgokra gondolok, hogy minden sz@rt megvesz neked.


Had írjam le neked, hogy az én párom milyen (benne meg lehet bízni, hasonlót keress Te is):


Csendes, visszahúzódó, magabiztos. Nem ígérget hanem tesz azért, hogy én szeressem őt. Ritkán mondja, hogy szeret, de akkor tudom, hogy komolyan gondolja, mert mint tudjuk mondani bármit lehet, de ha nem úgy gondolja, akkor veszett fejsze nyele a kapcsolat. Racionális gondolkodású, inkább az eszére hallgat, ugyanakkor a hideg külső egy meleg szívet rejt.


Amikor én megismertem őt nem ugrottunk bele rögtön egy kapcsolatba. Nagyon jól elbeszélgettünk és sétáltunk heti több alkalommal is, nem akartuk, hogy hirtelen fellobbanás legyen ebből, szép lassan szerettünk csak egymásba és ez az érzés azóta is tart mindkettőnkben, bár mások azt hihetik, hogy csak barátok vagyunk, mert az utcán nem szoktuk egymás kezét fogni vagy megcsókolni egymást (ez mondjuk csak a mi gondolkodásunk szerint való a 4 fal közé, de természetesen abba nem szólunk bele más mit csinál) de az amit érezni kell, az a szívünkben van és ez a lényeges!


Remélem nem baj, hogy ezeket leírtam neked, gondoltam elmondom legyen egy kis útravalód az életben :) És ha gondolod, akkor fogadd meg amiket mondtam, de ez a Te döntésed, csak okosan! :)

2014. máj. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm és meg fogom fogadni a tanácsodat.
2014. máj. 2. 18:37
 6/9 anonim válasza:
egyet jegyezz meg: az igazi férfi nem az aki kajla csikó módjára körberajong téged, mert a legtöbb ilyennek nem komolyak a szándékai, egy komoly férfi magabiztos tigrisként csendesen sétál melletted és ha kell megvéd a bajtól és odafigyel rád
2014. máj. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm
2014. máj. 2. 19:15
 8/9 anonim ***** válasza:
Messze lakik, s még fiatal vagy. Szóval egyenlőre most mással foglalkozz.
2014. máj. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
sok idő telt el azóta és a távolság megoldódott de igazatok volt ahogy többet voltunk együtt mostmár inkább kerülöm mert egy kicsit szégyellem is magam
2014. okt. 18. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!