Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes lehet egy 38 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lehet egy 38 éves férfi egy 20 éves lányba? Lehetetlen? Mi foghatja meg a férfit egy ilyen fiatal lányban?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 25. 22:15
1 2
 1/11 ASOT ***** válasza:
40%
Az ártatlansága :)
2014. ápr. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%

Hááát komolyan ilyen kérdéseket...


A férfiak miért vonzódnak a nőkhöz??? :-)


...és fordítva??? :-)


ÁÁÁÁáááááá!

2014. ápr. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 viktorvarga ***** válasza:
énis akkörül vagyok.életembe nemvolt 23 nál idősebb b.nőm.nem is hiszem h kell.a 20 a legjobb.azok még nem ge..cik ,meg még jólnéznek ki.de ez nemsokáig szokot tartani..:(
2014. ápr. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
komolyan nem tudom, pedig 40 feletti a párom, :D
2014. ápr. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Én vagyok a 20 éves lány, és engem megfogott... :(

Magabiztos, tanult ,életvidám annyira jól eltudunk beszélgetni órákon át. De neki nem rég ért véget egy élettársi kapcsolata ,a nő hagyta el.. látom rajta ,hogy zavarja ,persze azt mondta nem fogadná vissza a nőt..

2014. ápr. 25. 22:21
 6/11 anonim ***** válasza:

Hogyne lehetne szerelmes.


Például a fiatal test.

2014. ápr. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 viktorvarga ***** válasza:
hát elhisszük.sok szerencsét.jólesszez,majd kialakul
2014. ápr. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Simán megtörténhet. A párom 37 éves én meg 19. Már két és fél éve vagyunk együtt. Egy próbát megér majd szerintem.


19/L

2014. ápr. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
76%

Lehet, hogyne.


Nekem az első komoly, 3 évig tartó kapcsolatom 17 éves koromban kezdődött, és 21 év volt a korkülönbség köztünk. Aztán 24 évesen újra sikerült egy ugyan ilyen, 21 évvel idősebb barátot "kifognom", az is 3 évig tartott, és nem sokon múlott hogy nem ő lett a férjem. Ez egy mindkét részről őrült hőfokon lobogó szerelem volt, mondhatom hogy mi voltunk egymásnak a Nagy Ő, csak éppen kicsináltuk volna egymást hosszú távon.


Csak a szüzesség vagy csak a szex nem fűtene ilyen sokáig egy viszonyt sem, szerintem. Mi fogja meg őket? A fiatalságon kívül te magad, ugyanúgy ahogy egy kis korkülönbségű kapcsolat esetén is. Csak az ilyen típusú viszonyokat épp ez terheli meg gyakran, hogy a hosszútávú jövője kérdéses - bár erre is van ellenpélda.

2014. ápr. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A kis hamvas teste.
2014. jún. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!