Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szóval van egy fiú akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szóval van egy fiú akinek írtam egy levelet de nem tudja hogy én írtam. Tőlem elkéri a házit és segítséget kér. Amikor fiúkkal beszélgetek akkor mindíg úgy néz rám mintha valami borzalmas dolgot csinálnék. Érdeklem?

Figyelt kérdés
Amikor rá nézek mindíg engem néz. ÉS addíg nem néz el amíg én el nem nézek. Vajon tetszem neki?
2014. máj. 2. 18:00
 1/5 anonim ***** válasza:
IGEN!
2014. máj. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
PERSZEEEE!!!!!!!!
2014. máj. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De amúgy egyáltalán nem foglalkozik velem...Minden lánnyl tök jól elvan de velem nem..
2014. máj. 2. 18:02
 4/5 anonim ***** válasza:
Valószínű tetszel neki. De ez olyan gyerekes dolog "írtam neki levelet de nem tudja hogy én írtam". Ha nő akarsz lenni, viselkedj is úgy!
2014. máj. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen tudom hogy gyerekes! de nem azért nem írtam rá a nevem mert nem mertem volna neki elmondani hogy szeretlek te hülye.. Ráírtam hogy ha lehet ne mondja el senkinek és kiváncsi voltam megtartja e. De mindenkinek elmondta csak nekem nem... Sőt úgy nézett rám mikor odamentem hozzájuk mint valami ufóra
2014. máj. 2. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!