Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Borzalmas helyzetbe kerültem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Borzalmas helyzetbe kerültem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A barátommal együtt vagyunk fél éve. Most tudtam meg véletlenül (NEM tőle!) hogy kb 2 hónapja megkereste az exét. Az exe elég messze lakik 250km-re. Nem tudok róla semmit mert a barátom soha nem beszélt róla. Pár napja megnéztem a facebook beszélgetését. És hát ledöbbentem. Az exével beszélgetett és olyanokat mondott neki rólam h. "praktikus" vagyok nem veszekszünk jól megvagyunk de nincsenek olyan nagy érzelmei irántam mint iránta. És hogy neki ő volt az igazi. El akar hozzá utazni úgy h. ott aludna. Tegnap hívta a csaj épp együtt voltunk kiment beszélt vele negyed órát semlegesen ahogy hallottam. Majd mégegyszer hívta a csaj erre kinyomta. Egy sms-t írt neki a barátom h. majd holnap hívja. Puszi. Persze titokban. Mit tegyek? Nem akar velem szakítani, de akkor mit akar az exétől aki ilyen messze van ráadásul.
2014. ápr. 30. 15:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
menjetek el ruhát vásárolni magadnak (jó drágán) azt miután kifizette egyből dobjad.
2014. ápr. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
...Hagyd ott. Vagy ha nem, hát szenvedj, te szerencsétlen.
2014. ápr. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
De nem akar velem szakítani. Az exével is azt beszélte hogy hiába szerették egymást tudják mindketten nem volt jövője a kapcsolatuknak. Úgyhogy nem fog elhagyni.
2014. ápr. 30. 16:00
 4/16 anonim ***** válasza:

Számomra elég egyértelmű a helyzet.


Újra akarja kezdeni a volt nőjével, téged csak azért tart, hogy legyen egy állandó szexpartnere.


Valószínűleg ha a csaj igen mond, akkor dob téged.

2014. ápr. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Miért vagyok szerencsétlen? Velem van nem az exével.
2014. ápr. 30. 16:01
 6/16 A kérdező kommentje:
Arról beszéltek hosszasan hogy hiába szerették egymást sokat veszekedtek és ott a távolság is. Nem kezdik újra de szereti. Azt mondta neki a baratom hogy soha nem szeretett senkit úgy mint őt. Ez rosszul esik. De tényleg jól megvagyunk. Szakítanátok emiatt?
2014. ápr. 30. 16:05
 7/16 A kérdező kommentje:
Ti mindenkinej azt mondjátok szakítson. Egy normális ötletetek sincs csak szakításra buzdítotok mindenkit akinél felmerül 1 probléma.
2014. ápr. 30. 16:17
 8/16 anonim ***** válasza:
Ha nem akarna az ex-étől semmit, akkor nem utazna hozzá a világ végére...
2014. ápr. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
A csaj kimegy angliába dolgozni csak el akar búcsúzni. Elolvastam az egész beszélgetést
2014. ápr. 30. 16:21
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
És szerinted ez így rendben van? Őt szereti, mindkettőjük fejében megfordult az újrakezdés gondolata, még akkor is, ha aztán megbeszélték. Téged körülbelül leminősített egy hasznos kellék szintjére. Ha már az elején így tekint rád, eleve halálra van ítélve a kapcsolat. Ha nem is az ex fog bekavarni, majd jön egy lány, aki megragadja a képzeletét, és téged simán eldob érte. Pont azért, mert nincsenek érzelmek részéről. Ezt a kapcsolatot egy apró fellángolás is képes lenne tönkretenni.
2014. ápr. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!