Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha az édesanyám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha az édesanyám egy velem egykorú fiú/férfi oldalán jelenne meg?

Figyelt kérdés
Mondjuk azért én úgy 20 éves lennék, a srác is akörül, anya pedig ennek a duplája.
2009. dec. 25. 21:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Semmit ne tegyél, az édesanyád dönt! Ha ő jól érzi magát egy fia korabeli sráccal, nincs beleszólásod..
2009. dec. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Elsőnek.Lehet nincs beleszólása, de azért milyen szar érzés lehet már a gyerekének ? GOndolj bele anyád újra nősül egy veled egy korúval és apucinak kell hívnod xD De gyak ő lenne nevelő apád és veled egy korú, sztem szarul éreznéd magad kicsit.
2009. dec. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Kedves második!

Nem kell apucinak szólítani őt, ez egy baromság. Van neki édesapja és nem apát keres a fiának hanem társat magának! Meg kell próbálni elfogadni!

1.

2009. dec. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, akár a legjobb barátom is lehetne, ez azért így nagyon furcsa nekem. Mondjuk eddig olyan tényleg nem történt még, hogy apának kellett szólítanom.
2009. dec. 25. 22:13
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha jófej akkor hama összbarátkoznék vele és jóbarátok lennénk.

Ha nem akkor nagyon szívtam...

2009. dec. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Igazán én nem sokat de azt biztos hogy egy utal elküldeném melegebb éghajlatra is.
2009. dec. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Utolsó, meg is tudnád indokolni?
2009. dec. 25. 22:52
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát furcsának furcsa, de többé-kevésbé mindannyian felnőtt emberek vagytok, próbáljátok meg kezelni a helyzetet. A szerelmet nem lehet irányítani, kész helyzet előtt állsz, ha fújsz rá vagy anyáddal érezteted, hogy neheztelsz rá emiatt, azzal csak rontasz a dolgon. Egyetlen konstruktív módja van a helyzet kezelésének: ha azt érezteted anyáddal, hogy támogatod, és elfogadod a döntését.
2009. dec. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Annyit írnék ehhez ,hogyha két ember szereti egymást --akkor szerintetek a kor számit?Mert szerintem nem !Mindenki saját boldogságát keresik.Ez olyan fura ?A médiákbol nem fura, hogy tele vannak a bulvár sajtók .Nagy kor különbségü párokkal.Kár hogy kitalálták azt, hogy hány éves az ember.Az a lényege az egésznek a kor szempontjábol .Hogy ,,ki mennyinek érzi magát,,Nos csak ennyit szerettem volna írni .Senki nem szolhat bele és ne mis láthat bele az egyén érzelmi lelkébe .
2009. dec. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Miért? mert nem tartom igazán egészségesnek hogy, egy velem egykoruval legyen, egyszerübb akkor, ha velem csinálja pl.
2009. dec. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!