Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgynéz ki összejövünk egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgynéz ki összejövünk egy lánnyal én 27 ő21 Nekem ő az első b. nőm, milyen közös progtamokat lehetne csinálni, nagyjából hogyan is legyek jó pasi, hogy jól erezze magát velem stbstb?

Figyelt kérdés
2014. máj. 2. 22:47
 1/4 anonim ***** válasza:

lol, akarom mondani khmm.

A "progtam" kérdés valóban kardinális.

0. pont: ne vigyél virágot.

Vidd el vacsizni(ne legyen drága hely, de igyatok - iiiigen, alkoholt) aztán sétáljatok és séta közben, de ne az elején, spontán módon(he-he) fogd meg a kezét.

Az első csókig ne taperolj, de utána is csak óvatosan(értsd: ahhoz ne érj semmiképp, amihez nagyon nagy késztetést érzel). Üljetek le egy padra, csókold meg. Kísérd haza(ha messze lakik, hívj taxit, mert az olyan qrva nagyvonalú) és NE dugd meg elsőre(bárki bármit mond).


Igen, ez nem lesz olcsó, de a csajozásnál kevés drágább sport létezik.


Just for the record ettől még nem leszel jó pasi. Ez csak egy randisablon. Többé-kevésbé működik, de ez nem egzakt tudomány.

2014. máj. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gratulálok, hogy összejött. Én is 27 éves vagyok, és nekem még nem volt barátnőm (a külsőm miatt soha nem is lesz), de azért jó ilyen dolgot olvasni. :)
2014. máj. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, nehezen hiszem el, hogy 27éves korodig nem láttál puncit. Íz igaz, hogy még átlagosként is keserves tud lenni a becsajozás, de 27 év alatt illik összeszedni legalább egy kósza numerát.

Legrosszabb esetben kicsíped magad és lemész egy vidéki szórakozóhelyre, ahol megdugsz egy diszkógömb formájú helyi libát a WC-ben.

Na, az a legalja, szóval ha lépésenként indulsz felfelé, máris úton vagy a Paradicsom felé.

2014. máj. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

nem volt szerencsém a lányokkal, ennyi, nem szeretném kifejteni bővebben..

viszont elég komoly a lemaradásom és ezért párkapcsolatra vonatkozó tapasztalatokat,ötleteket továbbra is várom

köszi

2014. máj. 3. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!