Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan mondtátok el a szüleite...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondtátok el a szüleiteknek, hogy barátotok/barátnőtök van? Mi volt az első reakció?

Figyelt kérdés

2014. márc. 7. 20:15
 1/8 anonim ***** válasza:
mondtam hogy találkozok egy lánnyal:) anyu csak mosolygott és nagyon meg akarta ismerni:) 16 voltam akkor
2014. márc. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Amikor szakítani akartam vele, akkor hívtam fel anyámat és meséltem el a dolgokat neki. Meglepődött kicsit, de nem azért, mert barátnőm van, hanem azért, mert már ilyen hirtelen vége is lesz a kapcsolatnak. :D Igazából azért is hívtam fel, hogy tanácsot kérjek, meg megtudjam, hogy most én vagyok-e a hülye vagy tényleg jól gondolom a dolgokat...
2014. márc. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem anya mindig azt hajtogatta hogy nyugodtan járhatok fiúkkal csak előtte szóljak neki, meg azért ő is megnézné hogy néz ki

aztán első alkalommal nagyon ideges voltam, nagy nehezen odaböktem hogy "anya, járni akarok valakivel!" mire mondta hogy oké, aztán kb két hét múlva mondta hogy hozzam el mutassam be, mire csak annyit feleltem "anya...már dobtam..." :DD

2014. márc. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én: "Anyu, az a helyzet hogy van barátom"

Anyu: "Tudom."

2014. ápr. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
az igen :D
2014. ápr. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
4-es ez aranyos !
2014. jún. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 nicorette_1312 válasza:
Mondtam apumnak, hogy „Apu, összejöttem egy fiúval”. Azt kaptam válasznak, hogy „Remélem nem valami idiótával jöttél össze, hozd el ide.” Ennyi volt. Azóta is együtt vagyunk. :).
2014. jún. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Anya, apa, osszejittem egy lannyal a koripalyan.

Apam: na vegre.

14 eves voltam

2014. jún. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!