Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ebben az esetben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ebben az esetben? Fokepp 14-16 evesek valaszat varom!?

Figyelt kérdés

Szoval. Arrol van szo hogy a baratomnak en vagyok a negyedik baratnoje. Az eddigiekkel mindig max 1.5 honapot volt egyutt. De amikor megismertem volt baratnoje es mindig nekem mondta mennyire szereti. Aztan ket het jaras utan szakitottak. Mi pedig mar lassan 7 honapja jarunk. Csak az a ciki hogy ket exe a mi sulinkba akar jonni. Hogyan kezeljem majd ezt a helyzetet?

A baratom regebbeb becsapott az utolso exevel mert alitotta hogy mar nem beszel vele , titokban meg kibekult vele , es csak honapokkal kesobb deritettem en ki.

Tudom hogy szeret. De hogyan viselkedjek majd ha az exei itt leszne?

15/l

16/f

Bocsi az irasert , nincs ekezet.


2014. máj. 3. 07:43
 1/8 anonim ***** válasza:

"Fokepp 14-16 evesek valaszat varom!?"

Egy csak 18 éven felülieknek olvasható rovatban? Grat!

2014. máj. 3. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igaz. De sajnos nem nagyon lehet korlatozni a kisebbeket. Nezz csak korbe hany velem egykoru ir ki ide kerdest.
2014. máj. 3. 07:57
 3/8 anonim ***** válasza:
Jó, persze, tényleg kényelmetlen helyzet, de szerintem próbálj ne is figyelni rájuk. A barátod velük 1,5 hónapot járt, veled meg már 7hónapja együtt van. Gondolj inkább erre :)
2014. máj. 3. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Bár én nem vagyok ennyi idős, de válaszolok.

Ha ott lesznek az exei, ne foglalkozz velük. Ha a sárc körül legyeskednek, akkor pedig beszéld meg a barátoddal hogy ez neked nem tetszik. Mást nem nagyon tudsz tenni.

2014. máj. 3. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Rendben koszonom!:)

Csak izgulok hogy mi van ha odamennek a baratomhoz es teszik az agyukat?:(

Mar volt ilyen eset nyiltnapon hogy az egyenes folyoson kisertettek magukat mert eltevedt volna...

2014. máj. 3. 08:04
 6/8 A kérdező kommentje:
Tehat felhivta a masodik exe a baratomat , o meg rohant hozza engem ott hagyva es kiserte is...
2014. máj. 3. 08:07
 7/8 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Ahogy most leírtad az exeit, nekem tökéletesen rámenősnek és szánalmasnak tűnnek. Akik ilyen feltűnően játszák a buta, vihogó lányokat, azokkal nem érdemes foglalkozni. Most is azt mondom ,mint az előbb: nem véletlen szakított velük 1,5 hónap után.. 15/L
2014. máj. 3. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nagyon koszonom!:)

Sokat segitettel!:)

2014. máj. 3. 08:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!