Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek melyik esetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyik esetben lehetnék boldogabb?

Figyelt kérdés

Én egy fiatal biszexuális fiú vagyok. A külsőm férfias, ám belül nagyon érzelmes vagyok. Szeretném megtapasztalni a csókolózást, összebújást, és egyéb romantikus jelenetet.

Még sosem volt szerencsém közelebb kerülni egy másik emberhez.


Ez lány azt állította, hogy túl èrzelmes vagyok. Szerinte meleg vagyok, csak belül még nem fogadtam el. Túl érzelmes vagyok ahhoz hogy együtt legyek egy lánnyal, ugyanis nekik nem barátnőre van szükségük, hanem férfire.


Nyílvánvalóan a lelkesedésem a lányok irányába a fent említett okok miatt csökkent. Ám továbbra sem tudok döntést hozni.


Szerintetek mi lenne a legjobb számomra? Szerintetek igaza volt a fent említett személynek?


2014. ápr. 28. 16:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Vannak lanyok akiknek pont az jon be ha egy pasi nagyon erzelmes.. nem volt igaza:) ugyanugy van eselyed lanyoknal is:)
2014. ápr. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

tetszene ha s**gbe raknának? Tetszene ha egy f**zt kéne nyalogatnod, sz*pnod?

tetszene az ha egy csajt nyalhatnál d*ghatnál?

amelyiket választod afelé dől a hajlam!

2014. ápr. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, hogy aki érzelmes, az nem férfi.

A csaj szövegéből ez jön le, de valószínűleg nagyobb a lábmérete, mint az IQja.

Egyszerűen olyat kell találnod, aki ezt is szereti, és kész.

2014. ápr. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!