Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes nem vagyok de megszerettelek! Ki mit von le ebből?

Figyelt kérdés
2014. máj. 3. 08:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Az hogy barátnak jó, de mást nem igazán akar tőled.
2014. máj. 3. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem arra celoz hogy a kesobbiekben meg szerelmes lehet beled de most csak szeret. Ne aggodj , a szeretet is nagyon eros erzes!:)
2014. máj. 3. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

2.-hoz hasonló, igen. Folyamatban az ügy.

Van vonzalom? Kandúr veled? Akkor teljes a kép.:)

2014. máj. 3. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Hány év után?
2014. máj. 3. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Azt, hogy a szerelem ígyis-úgyis elmúlik egyszer.
2014. máj. 3. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Kb. annyit jelent, hogy bebocsátást nyertél a barát zónába, ellenben lekésted a csatlakozást a Keféliumba.

Amire számíthatsz, az az, hogy nagyon hullámzó intenzitással fog keresni és elhajtani téged, néha hetekig rád se néz, közben biztos lehetsz benne, hogy épp mások dögönyözik, aztán mikor kihányták, mehetsz Te feltakarítani és újra piacképessé tenni, azután minden kezdődik elölről.

No de van jó hírem is: Ma játszik a Győr a női kézi BL elődöntőben!

2014. máj. 3. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
De sokan írták nekem ezt. Hmm...
2014. máj. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Tanácstalan vagyok, 3 hónapja tart odáig van értem,rengeteg sms, hívás, tali,minden happy, de úgy érzem ezek csak felszínes dolgok egy dolog miatt ami pedig az,hogy nálam 14 évvel fiatalabb a srác. Bennem nem igazán mozdult meg,persze jól esnek a szavai,üzentei de tisztában vagyok, hogy ő még 24 éves!!!!!!! És így????
2014. máj. 3. 08:37
 9/13 anonim ***** válasza:

Áh, szóval a fenti szavakat te mondtad neki?

Ő meg nem teljesen vágta le a szitut?

2014. máj. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem én kaptam ezeket a szavakat tőle !!!!
2014. máj. 3. 08:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!