Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Szerintetek jó lenne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek jó lenne, ha így mondanám el az egyik barátomnak (lány), hogy tetszik?

Figyelt kérdés
2014. máj. 3. 10:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez igazán romantikus lenne, nekem tetszene!
2014. máj. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
"Tudod gondolkodtam. Remekül megvagyunk egymással, megértjük egymást, és őszintén szólva tetszel nekem. Nem tudom, hogy mi van veled és a barátoddal, de ha lecsendesednek a dolgok, meg vége az érettséginek, akkor elmehetnénk esetleg valahova. Mit gondolsz?"
2014. máj. 3. 10:35
 3/6 anonim ***** válasza:
ha van pasija, akkor inkább ne
2014. máj. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

,,Ömm.. hú. Hát. Ez váratlanul érintett engem. Nagyon cuki volt ez, aranyos srác vagy. A csajok odáig lesznek érted, irigylem a leendő barátnődet, de sajnos nem vagy az esetem. Nem tudunk egy hullámhosszon lenni. De azért barátok maradunk ugye?? Nekem szükségem van rád, mint barátra, sokat jelentesz nekem, de sajnos kapcsolatot ne, tudok elképzelni"


Szerintem valami ilyesmit fog válaszolni.

2014. máj. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Négyesnél a pont, ha barátja van az egy jó nagy mínusz neked, de egyáltalán nem reménytelen nálad a helyzet, lesz neked még egy pöpec barátnőd :)
2014. máj. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Elég viharos a kapcsolatuk úgy tudom, össze vissza csalják egymást, nem tudom, hogy most éppen együtt vannak-e vagy nem.


Vannak jelek, hogy többre is lenne vevő:

-Szinte naponta rámír a legkülönbözőbb indokokkal

-Ha fodrásznál voltam, valami új ruha van rajtam, rögtön észreveszi és megdicséri

-Eléggé irígy más lányokkal szemben akik közel vannak hozzám, gyakran gúnyolódik rajtuk, vagy ha beszélek velük odajön és bekapcsolódik a beszélgetésbe gondolom azért, hogy megbizonyosodjon semmi nem történik

2014. máj. 3. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!