Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket csaltak már meg?

Figyelt kérdés
Csaltak már meg? Mennyi időbe telt míg túlléptél a dolgon? Mi történt pontosan?
2014. máj. 3. 21:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem
2014. máj. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 intrepid ***** válasza:
Igen! Nem háromszor vertem le rajta, mint Ludas Matyi.
2014. máj. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Na ezt figyeld... engem nem, de velem csaltak màr meg egy nôt. Amikor összejöttem a pasival, aki 49 éves... nem tudtam, hogy van valakije. Igazàból le is tagadta. Volt egy-két alkalom mire végre kibökte, hogy van egy nõje. Hàt ledöbbentem. De sajnos igaz, hogy a pasi csak arra kellett, hogy elfeltesse velem az elõzõt, de idõközben beleszerettem. És ez így szae érzés, fõleg, ha tudod, hogy az õ szemében nem vagy több egy szeretõnél. És miutàn emondta ezt nekem... még összejàrtunk. Bevallotta akkor azt is, hogy a nõ màr nem akar vele tobbet szexelni. Azt mondta elég volt. Az asszony egyébként nàla 9 évvel idõsebb. Igazàból külön-külön lakàsuk van, de össze szoktak jàrni. Én pedig csak egy 15 eves làny vagyok...egy normàlis csalàdból, aki ezekszerint rossz tàrsasàgba keveredett.
2014. máj. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, és nagyon hamar túltettem magam rajta. Nem írom le mi történt, nem tartozik rád.
2014. máj. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen.


Az hidegen hagyott hogy megcsalt. Egyszerűen megmondtam neki hogy vége köztünk mindennek és kész. Ez volt a reakcióm.


Azt volt nehéz feldolgozni, hogy mikor szakítottam még fel is pofozott...hogy hogy merek én szakítani vele. Nem voltam szívbajos amúgy. Reflexből visszaütöttem. De mindent egybevéve nehéz volt feldolgozni hogy egy férfi kezet emelt rám, az az ember, akivel majdnem 1 évig együtt voltam, akinek a menyasszonya voltam.


A szakítás után rá se néztem pasikra 2 évig. Ennyi kellett.

Aztán szép lassan újra randizni kezdtem. Volt pár rövidebb kapcsolatom is. 1-2 hónaposak. Az életem végül jóra fordult. A szakítás után össz-vissz 4 évvel ismertem meg azt a férfit, aki már a férjem, és akivel végre boldog vagyok. N/28

2014. máj. 4. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!