Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Osszejottem a legjobb lany...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Osszejottem a legjobb lany baratmmal igy o a baratnom es a legjobb baratom is egyben. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mennyi ido utan lesztek szerelmesek? Amugy eddig is sokat pusziszkodtunk, oleltuk egymast, fekudtunk egymas mellett az agyba es karoltuk egymast. stbstb. tulajdonkeppen igy is egyutt voltunk csak nem jelentettuk ki. osszejottunk.. o az elso baratnom es tudtommal neki sem volt meg komolyabb kapcsolata...

en 13 o 14 eves tobb mint fel evvel idosebb mint en es en vagyok a fiu ez problema lehet??


2014. máj. 3. 22:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Örülj neki!
2014. máj. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nincs ebben semmi, nem kell ezzel semmit csinálni, élvezzétek amíg tart.
2014. máj. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Öhh oké
2014. máj. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha így marad még vagy 8-10 évig, vedd feleségül.
2014. máj. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ennyire nem terveztunk elore sot semennyire :D
2014. máj. 3. 23:06
 6/6 anonim ***** válasza:
hát én 20 éves vagyok de velem is így volt. 2 éve vagyunk együtt, egyikünk se szerelmes, de jól megvagyunk.
2014. máj. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!