Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi volt a párkapcsolatotokban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a párkapcsolatotokban a legaranyosabb, legromantikusabb dolog/esemény/emlék?

Figyelt kérdés
A barátotok/barátnőtök tett/mondott-e valami olyan dolgot, ami a mai napig örömmel tölt el titeket? Mi volt az?
2014. máj. 4. 15:28
 1/4 anonim ***** válasza:

semmi, még nem volt barátnőm X)

25/F

2014. máj. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, megvette nekem a Harry Potter gyűjteményt bővített verzióban díszdobozban. Olyan aranyos volt.
2014. máj. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát így kiragadni nem tudnék semmit. Mindig van valami kis apróság, az ilyenek mindig örök emlékek, kedvességek. Pl. az első közös nyaralásunk, az első csók, stb. Ma például az esett nagyon jól, amikor hozzábújtam hátulról, azt mondta, imádja, amikor ilyen kis koala maci vagyok.

19L 21F, 3 éve együtt

2014. máj. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
pl Valentin nap előtt pár nappal jött hozzánk barátom. ahogy vette le a kabátját a pulcsija alól kiesett egy doboz bonbon, amit meg is láttam. És aranyosan rám nézett hogy "Hoppá,ezt nem így akartam". :)
2014. máj. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!