Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Mit reagálnátok, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit reagálnátok, ha egy lány sírna, mert annyira hiányoztok neki?

Figyelt kérdés
Távkapcsolat, pár hónapja tart, de még mindig mindennap annyira várom, hogy végre csak legalább neten/telefonon beszéljünk. Ha meg elfoglalt az egyetem vagy más dolgok miatt, ilyenkor tör rám a hiányérzete, hogy sírni is tudnék. Ha elmondaná nektek a barátnőtök, hisztisnek gondolnátok, hogy ilyen miatt is sír?
2014. máj. 4. 16:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez nem hiszti. Amint találkoznánk jól megszeretgetném. :D
2014. máj. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Átölelném.
2014. máj. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nem gondolnám hisztisnek mond el nyugodtan :)
2014. máj. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egy bunkó tapló szoktam lenni a nőkkel, de ha ilyen miatt sír, az biztos, hogy első találkozáskor nem tudnám elengedni és csak szorítanám. Kicsit meghatódnék, jólesne ha látnám rajta, hogy ennyire hiányol.
2014. máj. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 PearlDiver ***** válasza:
Meghatodnek.
2014. máj. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Dr. Klauw válasza:
Szerintem nagyon jól esne neki!
2014. máj. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!