Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti hogy reagálnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti hogy reagálnátok erre az utcán?

Figyelt kérdés

Szóval, hogy fogadnátok azt hogyha valaki spontán odamenne hozzád, és megmondaná hogy tetszel neki, meg akar ismerni és hogy találkozzatok még, vagy elkéri a számod?

nem vagyok csúnya pattanások nem vagyok kövér elhízott ilyesmi csak meg akarom kérdezni mielött kipróbálom élesben :)



2013. ápr. 29. 16:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Attól még, hogy nem vagy pattanásos, elhízott, attól még lehetsz csúnya.


Egyébként, ha helyes a srác, és tetszik is, akkor nekem nagyon bejönne, hogy oda mert jönni hozzám, és volt annyira tökös, hogy elkérje a számomat:D


22L

2013. ápr. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A számkérésre egy biztos módszer (hogy a sajátját adja): kérdezd meg, hogy van-e nála mobil, aztán kérd el a számát és még ott helyben csörgesd meg! Utána ha nem csörög, mentegetőzni fog, hogy otthon hagyta, de te meg átráztad, mert ugye előzőleg megkérdezted már tőle... Ha ilyenbe futsz, fuss tovább! ;)
2013. ápr. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
holnap kipróbálom:D
2013. ápr. 29. 16:05
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem jól esne:) megadnám a számom, aztán lesz ami lesz:)
2013. ápr. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha oda jönne hozzám valaki ezzel és megkérdezné, hogy van-e nálam mobil, valószínűleg azt mondanám, hogy nincs, mert miért legyek biztos abban, hogy nem-e csak azért jó pofizik, hogy ellopja a mobilom. :D
2013. ápr. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha valaki azt kérdezi meg,hogy van nálad mobil,akkor az 95%-ban biztos,hogy ki akar rabolni :D
2013. ápr. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
5-ös, természetesen pár mondattal később kérdezné meg, azzal együtt, hogy "és megadnád a számod is?"...
2013. ápr. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
5-ös megelőztél :)
2013. ápr. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha szimpatikus vagy, intelligensnek tűnsz, akkor valószínűleg megadnám a számom.
2013. ápr. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
(5ös vagyok) Ha utána hozzá tenné, hogy adjam meg a számom, akkor is valahogy gyanús lenne nekem, nem szívesen mondanám, hogy igen. :D
2013. ápr. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!