Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak a barátommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak a barátommal, hogy jobban legyen?

Figyelt kérdés

Nagyon helyes,bomlanak érte a lányok.Nagyon szeretjük egymást.Csak egy probléma van.Az hogy sajnos az alkoholba és a drogba menekül a lelki problémái elől.Nagyon sokan megbántottak,érzékeny,érzelmes srác.A legnagyobb probléma hogy nagyon csúnyának hiszi magát.Pedig közel sem az rengetegen odáig vannak érte,írkálnak is neki is meg nekem is,hogy szakítsunk mert nem illünk össze mert ő sokkel helyesebb mint én.

Ha véletlenül belenéz a tükörbe szó szerint elfogja az undor.

Hiába mondom hogy nekem ő tökéletes és nagyon helyes.Mindig azt mondja hogy lehet de magának soha nem fog megfelelni.

15/L 15/F


2014. máj. 4. 19:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%

15 évesen alkoholba meg drogba? Grt...

Hulljon a férgese...

2014. máj. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
58%

esze az nincs


szülők küldjék kezeltetni

2014. máj. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Kérlek ne szidjátok

Olyan válaszokat szeretnék hogy én magam hogy tudok rajta segíteni

Köszönöm szépen ha tudtok segíteni nekem ebben!

2014. máj. 4. 20:04
 4/12 anonim ***** válasza:
73%
Szólj a szüleinek, hogy "hahó, ébredjetek már fel barmok mert a 15 éves fiatok iszik és drogozik, most azonnal vigyétek el szakemberhez!"
2014. máj. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
46%
te sehogy
2014. máj. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Járt kezelésre de nem javult sajnos
2014. máj. 4. 20:16
 7/12 anonim ***** válasza:
Milyen lelki problémái lehetnek egy szerencsétlen 15 évesnek? Isten ments, hogy megtörténjen, de amíg nem verik otthon, nincsen beteg rokona vagy bármi hasonló, addig hagyjuk már ezt a büdös nagy világfájdalmat. Tanuljatok, fogjatok kapát, mosogatórongyot és húzzatok dolgozni, smároljatok meg igyatok hétvégente, bulizzatok meg koncertezzetek. Legyen már normális tizenéves korotok. Tudom, hogy minden korszaknak megvannak a maga problémái, amit az előző generáció meg nevetségesnek tart (az egyetemista siránkozik, hogy mennyivel rosszabb neki, mint a gimisnek, a dolgozó ember meg siránkozik, hogy mennyivel rosszabb mint az egyetemistának és így tovább). Úgyhogy elárulom, az élet csak egyre nehezebb lesz, közötök sincs még 15 évesen az élethez meg a valós problémákhoz.
2014. máj. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Kb mintha megtudta volna hogy Hófehérke bepasizott:D
2014. máj. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igenis lehetnek ennyi idosen is problemai az embereknek:)
2014. máj. 7. 11:02
 10/12 anonim ***** válasza:

Persze, nem azt mondtam hogy nincsenek problémáitok, csak azt, hogy röhejesek... Idézlek: "A legnagyobb probléma hogy nagyon csúnyának hiszi magát." Na most vagy nem igazán tudtok prioritásokat felállítani, vagy ha tényleg ez a legnagyobb baja, akkor képzelem milyen lehet a többi.


Mivel ide jöttél GYIK-re, sejtem van gép előtted, meg net, meg szék a popsid alatt, meg szobád ahova ezeket pakolták az édesszüleid, meg megvan a két kezed amivel írsz, meg ha már adsz életjeleket magadról, gondolom kaját is tesznek eléd és így tovább. Majd akkor sírjatok, ha ezek se lesznek meg, gondolkozz rajta. Nem kell a világfájdalom, nőjetek fel...

2014. máj. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!