Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak a barátommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak a barátommal, hogy jobban legyen?

Figyelt kérdés

Nagyon helyes,bomlanak érte a lányok.Nagyon szeretjük egymást.Csak egy probléma van.Az hogy sajnos az alkoholba és a drogba menekül a lelki problémái elől.Nagyon sokan megbántottak,érzékeny,érzelmes srác.A legnagyobb probléma hogy nagyon csúnyának hiszi magát.Pedig közel sem az rengetegen odáig vannak érte,írkálnak is neki is meg nekem is,hogy szakítsunk mert nem illünk össze mert ő sokkel helyesebb mint én.

Ha véletlenül belenéz a tükörbe szó szerint elfogja az undor.

Hiába mondom hogy nekem ő tökéletes és nagyon helyes.Mindig azt mondja hogy lehet de magának soha nem fog megfelelni.

15/L 15/F


2014. máj. 4. 19:59
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Azért mert fiatalabb vagyok nálad még nem kellene így beszélned velem,mert igenis van olyan hogy egész hónapra a számlá befizetése után 2000 forintunk marad mindenre,enni nincs pénzünk,kikapcsolták a gázt,apukám elhagyott minket,nagymamám haldoklik,anyukámat nap mint nap az öngyilkosságról beszélem le,pánikrohamai vannak,depressziós,én tartom benne a lelket.Tudnám még sorolni de semmi közöd hozzá.És kikérem magamnak ezt a hangnemet,attól hogy fiatalabb vagyok még nekem is jár némi tisztelet.
2014. máj. 7. 21:33
 12/12 anonim ***** válasza:
Grat hozzá megérdemlitek egymást!!! XD
2014. máj. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!