Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszik nekem egy fiú, de 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik nekem egy fiú, de 2 éve van barátnője, mit tegyek? ( a többi lent )

Figyelt kérdés
Nemrég ismerkedtünk meg és nagyon kedves volt velem, kereste a társaságom és nevettünk együtt meg minden. Soha nem tetszett senki ennyire, de van barátnője már 2 éve. Mit tegyek?

2014. máj. 4. 20:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Szilvásbuktát, mert azt szeretem.
2014. máj. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hagyd békén
2014. máj. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Semmit.
2014. máj. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Ladislavdeal ***** válasza:
Hagyd békén, mást nem tehetsz.
2014. máj. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Puhatold ki a kapcsolata jelenlegi állapotát majd az alapján hozd meg a döntésedet a görénységedre vonatkozóan.
2014. máj. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Felejtsd el!
2014. máj. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Egy tuti taktika legyél vele olyan mint egy nagyon jó barát szeressen meg téged barát ként utánna hanyagold el és azt fogja érezni hogy rossz nélküled ha nem megy akkor szereti azt aki van de ha szakítanak akkor vigasztald meg próbálj mosolyt csalni az arcára és beléd fog szeretni
2014. máj. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nekem is sok fiu tetszik, de egyikre se nyomulok mert vagy foglalt vagy a fonokom vagy most volt az eskuvoje...
2014. máj. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha eltudod csábítani, akkor lehet, hogy mondjuk 2 év után meg majd tőled csábítja el valaki, az újdonság varázsával...
2014. máj. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!