Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, ha egy 17 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, ha egy 17 éves fiúnak még nem volt barátnője akkor defektes?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra, hogy azt mondják rá, biztos ronda stb....

Velem ez nem így van, de miért nem értik meg az emberek, a barátaim, hogy nekem nem kell barátnő? 17f



2014. ápr. 25. 07:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 27 évesen még nem volt, mégsem tartom magam defektesnek. Csupán annyira ocsmány vagyok külsőre, hogy soha egyetlen egy lány sem tudna vonzónak találni, legalább annyira, hogy egy randira eljöjjön velem.
2014. ápr. 25. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

1

De te defektes vagy, és enm azért mert nem volt bnőd, hanem a saját magadrólnalkotott véleményed maitt..( hidd el,ha nem volt barátnőd, annak nem a külsőd az oka.. DeVitonak is van felesége)


Kérdező:

A defekt inkább ott van, hogy nem is akarsz..

Tehát a hormonok nem nyomnak téged?

Vagy csaknkapcsoat nem kell,de a többi megy?

Amúgy szerintem ezzel nincs gond.. A ferfiak állítása ellenére a legtöbb srác 18 körül veszti el a szüzességét...

Legtöben amiatt keresnek barátnőt, hogy ez meglegyen, hiszen 16-7 évesen nem az életre szőlő szerelmet keresi az ember;-)

2014. ápr. 25. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert ma egy 17 évesnek a barátnő egy státuszszimbólum, olyan mint az Iphone. Menő vagy ha van, lúzer ha nem. Nekem se volt, csókolózni se csókolóztam senkivel, mindig azt mondtam az igazira várok, hülyének is néztek. Törödj bele, ilyen a világ.
2014. ápr. 25. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
2: Ez nem a magamról alkotott vélemény, hanem minden lány így vélekedik rólam: nagy különbség. Mellesleg DeVito is ezerszer jobban néz ki nálam. Én annyira ronda vagyok, hogy csak hányingert tudok kiváltani a lányokból, annyira ocsm-ny vagyok, eddig minden lány ezt mondta, pedig nem keveset próbálkozom.
2014. ápr. 25. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Négyes. ameddig a saját magadról alkotott képet meg nem változtatod, addig semmi sem fog változni a nők terén.

Ha gondolod küldök egy könyvet, amiből tudsz elkezdeni fejlődni...

2014. ápr. 25. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem :)

Legalább valaki, akinek nem kell csak a villogásért

2014. ápr. 25. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked nem kell barátnő, hát akkor barátom te b*zi vagy...
2014. ápr. 25. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Még biztos nem kéne:D szeretetre vágyom meg minden, csak a nyafogásra, ilyesmikre nem. Meg az igazat megvallva nem is találtam olyan lányt, akivel eltudnám képzelni egy kapcsolatot
2014. ápr. 25. 08:58
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
5: Nem a saját magamról alkotott kép a hiba, hanem az, hogy nagyon ronda vagyok minden lány szerint. De szívesen megnézném azt a könyvet, hátha van benne valami, amit még nem próbáltam.
2014. ápr. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

nem gáz az te még nem vagy lemaradva semmiről.


/egy 28éves szűz srác/

2014. ápr. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!