Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Különböző igényességi szint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Különböző igényességi szint mint probléma?

Figyelt kérdés

Párom és én nagyon különbözünk igényességben. Ő nagyon puritán, olcsón old meg mindent, én meg igényesen, tisztán, akár drágán is. Hosszútávúnak szánjuk kapcsolatunkat, de még az elején vagyunk.


Hogyan lehet összehangolni két eltérű igényszint embert?


Hasonló tapasztalatok?



2014. máj. 5. 14:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyik alkalmazkodjon a másik szintjéhez. HA egyik sem hajlandó, akkor halott ügy.
2014. máj. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem sikerült exemmel. Ő csaj létére volt olyan, mint a Te párod, és mindennél csak azt nézte, hogy a lehető legolcsóbb módon tudja le a dolgokat... én szerettem volna tartani egy bizonyos színvonalat, neki ez nem tetszett, a vége felé már pedig sznob sggfej voltam. :D
2014. máj. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nyilván anyagiak is vannak ebben, ő mindig is kis pénzből oldott meg mindent, én jobb anyagi körülmények közül jövök. De nemcsak ez a baj, hanem az igény... Nekem fontos, hogy én magam és a környezetem is szép, tiszta, igényes és ízléses legyen.. Nála ez nem szempont.


Nem szeretnék lepusztulni idővel, szeretném tartani a szintemet sőt fejlődni. De ha lefelé húznak, lebeszélnek, nagyon nehéz...

2014. máj. 5. 14:25
 4/7 kolosszus22 ***** válasza:
Kevesebb pénzből is lehet valaki igényes.
2014. máj. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nála ez nem szempont.


Nem szempont, vagy nincs keret?

2014. máj. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem is szempont. Nem fontos az étel minősége, csak az olcsósága. Nem fontos a higiénia sem annyira. Nem fontos, hogy műanyaggal laminált a bútor vagy igazi fa.

Nekem viszont fontos.


Mondom, nagyon szeretjük egymást, de ezt nehéznek találom. Azért kérdem, van-e hasonló tapasztalat.

2014. máj. 9. 12:50
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt... és nagyon nem működött. Én voltam a sznob kcsög, mert odafigyeltem, hogy miket veszek, és volt, hogy naponta kétszer fürödtem... hát ez van, nem volt hosszú kapcsolat.
2014. máj. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!