Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Te mennyire éreznéd magad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te mennyire éreznéd magad sértve ilyen helyzetben? Szakító ok lenne-e nálad?

Figyelt kérdés

Szóval:

Van a lány, akivel már évek óta együtt vagy. Nehezen, de sikerült "megszerezned", miközben volt egy másik pasi is a képben. Aztán pár évvel később megtudod, hogy nem is a fickó hajtott a csajra, hanem éppen ellenkezőleg, és mivel ez nem jött össze, ezért (vagy talán nem ezért) a lány téged választott, de neked "kaparnod" kellett érte.

Ez amolyan, ha nincs ló, akkor jó a szamár is helyzet?

És amivel meg van koronázva ez az egész, hogy ezt nem is a barátnődtől tudtad meg.


2014. máj. 5. 15:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Pót játékos. Csere játékos. Kispados. Mellék szereplő. Kis pályás. stb..
2014. máj. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
68%
Igen ez már szakító ok.. hagyd ott.. Ha nekem lenne pasim és ilyen derülne ki biztos, hogy kiadnám az útját ... :)
2014. máj. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Hát eléggé furcsa helyzet, de ha mástól tudtad meg nem biztos az infó ezt is oda kell kalkulálni.
2014. máj. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha magamból indulok ki, az lenne. Voltam ilyen helyzetben, fordított felállásban, mert én nő vagyok. Nem tudtam megemészteni.
2014. máj. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Jó, azért az nem kész tény, hogy azért van velem, mert nem jött össze a másik kapcsolat, de azért gyanúra ad okot.
2014. máj. 5. 15:30
 6/14 anonim ***** válasza:
Azért ha ezt mástól tudtad meg ne kezeld tényként,az emberek ott tesznek keresztbe ahol tudnak. Kérdezd meg őt szerintem.
2014. máj. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ez tény:) Csak esetleg másképp látja most a helyzetet.
2014. máj. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Egyértelmű, hogy te azért "kaptad meg", mert nem jött össze a másik. És? Ez miben befolyásolja az eddig együtt töltött időt? Mit számít az, hogy milyen körülmények között jöttetek össze? Tényleg ez a mérvadó és nem az, hogy együtt vagytok x éve és hogy az hogyan működik? Jézusom...... ez nagyon gáz.
2014. máj. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

ma 15:31

Felesleges erre rákérdezni, mert kb. százból százan úgysem vallják be ilyen helyzetben.

2014. máj. 5. 15:35
 10/14 anonim válasza:
Hát ha évek óta együtt vagytok akkor valószínűleg szeret téged. Múltbeli dolgokat nem érdemes újra felszínre hozni!
2014. máj. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!