Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk/férfiak! Ti mit tennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak! Ti mit tennétek ha a barátnőtök verekedős lenne veszekedéskor?

Figyelt kérdés
Ha nehezen tudna uralkodni az indulatain, de sosem ütne erősen, szóval bajt nem okozna.

2014. máj. 5. 19:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ha egy nő verekedős akkor van valami eü. problémája, lehet sok benne a tesztoszteron, vagy idegrendszeri gondjai lehetnek, vagy viselkedészavaros. Az ebben a veszélyes, hogy nagyon be is durvulhat, és előbb utóbb kezeltetni kell. Mindennek van kis előzménye, ennek is, jaj csak nehezen uralkodik magán a kis aranyos, sosem ütne erősen, hát persze, most még nem de ez egy jel.. ez olyan mint egy férfi eleinte csak picit csap oda, az előbb utóbb félig agyon is verheti a társát. Nem normális viselkedés, ne nyugtasd magad ezzel..hogy még most elbagatizálod.
2014. máj. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem szoktam veszekedést kezdeményezni, nem is veszekszünk gyakran, így annyira nem érdekelne, legfeljebb lefognám. Persze, az is számít, hogy milyen gyakran csinálja, hova üt, ő kezdi-e a veszekedést pl. hisztizéssel, stb. Szóval minden eset más és más, el tudok képzelni olyan természetű nőt, akit nem viselnék el.
2014. máj. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 WheneverYouWant ***** válasza:

nem tudnám kezelni... otthagynám a fran**a. Főleg akkor ha nem érdemeltem meg.

Ha valóban megérdemeltem akkor természetesen megértem, de akkor is csak ha kettesben vagyunk. Mások előtt így nem járathatna le akármiért is kapjam.

2014. máj. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Kidobnám az ablakon
2014. máj. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!