Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Ti a haverokkal megtárgyaljátok milyen a barátnőtök az ágyban?

Figyelt kérdés
Engem tegnap ért egy ilyen kellemetlen szituáció, hogy az ágyban lévő intimitásunkat vissza hallottam egy haverjától. Milyen keretekig mentek? Vagy mindent alaposan kiveséztek?
2014. máj. 2. 18:59
 1/9 anonim ***** válasza:

én nem

szerintem inkább a csajok szokták ezt

2014. máj. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Uhh. Én soha. Még nem volt senkim, de ami ott történik, az csak ránk tartozik. Én nem kicsit lennék kiakadva a helyedben a fiúra. De nekem elég elvont gondolkodásom van. Remélem segíthettem. :) 17/f
2014. máj. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem vagyok hülye, hogy kitárgyaljam a nő szexualitását, meg hogy milyen jó vele, aztán meg amikor nem számítanék rá, rácuppanna a haverom. Ami jó azt nem kell reklámozni :D
2014. máj. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
igen,ahogy ők is minket..én az egyik barátnőm, barátnőjétől halottam vissza dolgokat elég részletesen,de mondtam h jöjjön nézze meg egyszer ha ennyire érdekli.
2014. máj. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Inkább a nőkre jellemző. Volt, hogy egy buliban két nő ismerősöm előttem beszélte ki a pasijaik farka méretét, meg hasonlókat.
2014. máj. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Befekszik veled az ágyba. Gyertyatartónak beüzemelteted.
2014. máj. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
akkor jogos volt a kiakadásom, én is ugy gondolom hogy ez ránk tartozik, és elég kellemetlen arra gondolni, hogy söröz közben éppen arról beszélgetnek én mint meg hogy...
2014. máj. 2. 19:10
 8/9 anonim ***** válasza:
Változó. Az egyik legjobb haverom pl. semmit nem mond róla, mondjuk nem is kérdezem, a másik meg azt is elmondta magától, hogy papírzsebkendőbe köpi ki a gec.it a barátnője, ha épp nem ízlik neki. Ja és a nőiket is ismerem.
2014. máj. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom...szerintem ez inkább a fériakra jellemző általában...


Egy elég nagy női közösségben voltam tini (koliban 10fő/szoba 5 évig...majd későbbis kolis votam23 éves koromig)

Sosem volt tema..átalánosságban igen, az, hgy mi mibe megyünk bele, vagy saját tapasztalat, h mi a jó( pl szexuális segédeszköz) de sosem férfiakhoz kapcsolva..

Viszont a kipolian a fiúk lazán minden részletbemenően mindent kitárgyaltak...


A férjem egyébként saját maga hozta fel ano a témát,mamikor még csak ártunk, hogy szerinte ez 2 emberre tartozik.. Egyetértek....


Tehát mi nem szoktuk kibeszélni, de a baráti társaság se..

1-1 ember olyan, de általában nem adják alá a lvat, így végülis ő sem mond semmit

2014. máj. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!