Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire valtozik egy kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire valtozik egy kapcsolat az idök soran?

Figyelt kérdés
En parommal 3 eve vagyunk egyutt, most mar teljesen egybefolynak a hetköznapjaink. A szex is 3-4 naponta van, sokszor közönbös velem ezt ugy ertem kb 1 eve meg buj hozzam ätölelt napjaban többször. Mar a joejt puszik is neha elmaradnak.ez teljesen normalis vagy vmi nincs rendben a kapcsolatommal? Nalatok hogy valtozott a kapcsolat? Neha ugy erzem velem sem akar lenni , neha csak levegonek erzem magam :( persze o is dolgozik es faradt de ugy telnek el a napok h egyhanguak!mit tanacsoltok mit tegyek hogy felrazzam? Köszönöm 24/N
2014. máj. 6. 08:33
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Az en reszemröl oke de reszerol nem! Leirom öszinten ha elem raknatok egy naptarat 2 honapra elöre beirom mikor szeretkezünk majd! Egyszerüen belefaradtam h leülök megbeszelni vele. Es semmi sem valtozik, pl ha szeretkezünk masnap sosincs szex , ezt nem ugy ertem hanem 1 honapban 1 szer lenne nala spontan szex! Olyan nala a dolog mintha törvenybe lenne foglalva h 4 naponta kell szeretkezni akkor is kesö este amikor mär alalszunk. Egyszerüen nincs olyan h ramvetne magat!es neha dzüksegem lenne ra h uristen most nagyon akar. Jo a szex de olyan nala mintha kötelezö lenne! Mindig azzal jön h faradt meg inkäbb feküdte egesz nap! Nemtudom mit mondjak mar neki:( mit tehetnek h figyeljen ram. Sztetek lehet hogy van valakije?
2014. máj. 6. 09:08
 12/17 A kérdező kommentje:
Imadom de en nemtudok igy elni! En többre vagyom, törödesre vagyom :( mi külföldön elünk mindenkit otthagytam erte! Nekem csak ö van itt! Ed ezert lenne szuksegem több figyelemre mert megbolondulok!
2014. máj. 6. 09:11
 13/17 A kérdező kommentje:
Attol felek az unalmas hetköznapokban eltelve keresni fog mast vagy egy kis kalandot:( ugyerzem nem vok neki eleg jo! Sajnalom h itt öntöm ki a lelkem de itt senkim sincs aki meghallgtna! Parom meg tojik ra:(
2014. máj. 6. 09:15
 14/17 Imola Ágnes ***** válasza:

Egészen válatlenül nem veszed észre rajta a depresszió jeleit?

[link]

[link]

Az is okozhatja ezt.

2014. máj. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

nálunk annyiban változott h nincs kedvem szexelni.


24L

2014. máj. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
A munka miatt stresszes lehet.
2014. máj. 6. 10:09
 17/17 A kérdező kommentje:
Es ha nincs kedved akkor mit jelent? Ugyanugy szereted csak a szexet nem kivanod annyira? Vagy mar nem erzed azt a vonzalmat iranta mint eddig?a szexhez vagy hozza nincd kedved?
2014. máj. 6. 10:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!