Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 3 eve vagyok egyutt parommal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 eve vagyok egyutt parommal? Ez normalis vagy lapos a kapcsolat?

Figyelt kérdés
2 eve elünk együtt.a szex heti 2. spontan szex nincs.itthoni külön teendök. Marmint parom elvonul jatszik, szerelget pedig du keves idönk van egymasra.ez normalis vagy ennek nem lesz jo vege? Mit tegyek? Reszemröl mindent megteszek de ö vhogy elpunnyadt a kapcsolatban, szexhez sincs kedve! Mit jelent? Aki tapasztalt ilyet mitöl volt? Megoldodott? Segitsetek
2014. máj. 6. 10:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem lenne normális. 12 év után is gyakrabban szexelünk. Mondjuk ez egyéni igény is. De ha jól értem, te szeretnéd, csak ő nem. Nálunk spontán szex is van, sőt csak az van, nem tervezzük előre. És szeretünk együtt lenni, együtt csinálni mindenfélét. Nem nagyon vonulunk el, csak munka miatt.
2014. máj. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

spontan szex nincs


akkor mi van? beírjátok a naptárba hogy kedd este 8 szex?!

2014. máj. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Biztos felszedtél pár kilót.....
2014. máj. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Kb naptarszerüen van! Es ezt unom mar! Ferfi lettere heti 2 szex van spontan 1 evben 1 szer!nagyon nem tetszik mar! Hiaba probalok kezdemenyezni szexibb rucikatbfelvenni neha ugyveszem eszre csak azert akar h ne bantson meg. Meg sokszor szex nem szeretkezes. Neha mintha vadidegennel lennek, pedig imadom ot nem tudom elerni nala h többet törödjön velem testileg is
2014. máj. 6. 11:08
 5/10 A kérdező kommentje:
Amugy tenyleg, ha szeretkezünk mäsnap nincs szex egyszerüen sosincs , olyan hogy du 5 kor nekem esne talän 2 eve volt utoljära. Szeretjük egymast de nekem keves amit egyuttvagyunk es nem ertem mi a baja vele. Sztetek megunt? Nem akar nem kivan?
2014. máj. 6. 11:12
 6/10 anonim ***** válasza:

Beszéltetek erről? Mit mondott? Mindig ilyen volt?

Lehet, hogy neki ennyi elég. Nekem biztos az is motoszkálna a fejemben, hogy mi van, ha mással szexel.

Vagy van valami problémája? Egészség? Munka? Stressz?

Szerintem beszélj vele mindenképpen. Én tutira nem bírnám így. Az én párom meglát egy csinosabb ruhában és rögtön letámad :)

2014. máj. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Beszeltünk rola ö azt mondja neki nem olyan fontos a szex. Ha volt vkivel hogy vegyem eszre?
2014. máj. 6. 11:18
 8/10 A kérdező kommentje:
Ugy irigyellek teged!megcsaläsra ra kerdeztem de tagadja! Meg amugy semmi furat nem vettem ugy eszre szoval h gyanus legyen.
2014. máj. 6. 11:20
 9/10 anonim ***** válasza:

beleunt.

hétvége? extra program? beugrás? akármi?

semmi sem használ?

2014. máj. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát, mivel ő azt mondta, neki nem olyan fontos a szex, már meg is válaszolta helyettünk. Ennyi az igénye és kész. Vagy megszoksz, vagy megszöksz, ha Neked sokkal mások az igényeid.
2014. máj. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!