Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt barátnőm egy hiba a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt barátnőm egy hiba a mátrixban?

Figyelt kérdés

Mindenki részeg volt.Nos.Tegnap haverokkal (2 lány 2 srác + én és az exem,akivel baráti viszonyt folytatunk) buliztunk picit, kieresztettük a gőzt egy esti kerti partin.Na most egy sors által megjátszott jelenet következett.

A legjobb barátom ölében ült az exem,mert fázott...csak mosolyogtam, elsétáltam,kikönnyeztem magam, és megkérdeztem,hogy miért csinálták ezt? Azt mondták,hogy fázott a srác.Rendben, oké, végül is,én jó ember vagyok, nem haragudtam, inkább örültem,hogy örül. Később a legjobb barátom,és az egyik csaj csókolózni kezdtek, meg a másik srác és csaj is.Maradtam én,meg az exem.Ahelyett,hogy leült volna ő is legalább velem beszélgetni,hogy ne legyünk egyedül, elment sétálni (kiszellőztette a fejét). Utána mentem,mert unatkoztam,mit is csinálhattam volna.Szürkeség...szinte eltaszított a szavaival.Visszajöttünk együtt a kertbe.Romantikus zene szól...mindenki csókolózik.(minek kellett volna jönni?szépen elérzékenyül,és végre nem küzd többet az ellen,hogy még mindig kötődik hozzám,ugyanis odafelé menet ölelgetett,a buszon ráhajtottam a fejem a vállára, és simogatni kezdte az arcomat, és adott a fejemre puszikat.De nem így lett.Kitört magából, és elszaladt.Nem tudtuk hova, tehát eltűnt. Kiderült,hogy a buszhoz ment, persze ezt csak éjjel 2-kor tudtam meg.Részegen utána rohantam,bő 10 perc sprint volt ittasan, beájultam, felkeltem 5 perc múlva kb a földről,tovább mentem,leültem a buszmegállóba. Elérzékenyültem,a pia is kihozta belőlem a sírást...hogy ilyet teszek érte,és még csak nem is tud róla,mert nem értem el.Visszasétáltam, mindenki csókolózik még mindig, leálltam kolbászt enni kenyérrel,mert nem volt jobb dolgom...bocs a hosszú meséért. Kérdésem a következő lenne.Ez a csaj valami hiba a "mátrixban" ugye? Nem élek álomvilágban, de valahogy mintha elrendeltetésszerűen mentek volna a dolgok, romantika,mindenki együtt..ő meg inkább elmegy,nehogy már megpróbáljon szeretni,mert másik csávóval kezdett ismerkedni(haveri szinten!)



2014. máj. 6. 15:05
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Milyen alapon vársz el bármi romantikusat az exedtől? Főleg azért, hogy a társaságban ne lógj ki a sorból. Ha játszadozik veled, told el magadtól és légy hűvös vele.
2014. máj. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Utolsó...mintha egy tökéletes választ hallottam volna :D
2014. máj. 6. 15:48
 13/19 anonim ***** válasza:
"nincs más akire rászállhatnék" pfff ez szánalmas viszont... csak azért akarsz vele lenni, mert nincs más? akkor meg minek?
2014. máj. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 PearlDiver ***** válasza:

Ha rendesen le akarod zárni, akkor ne menj vele 3+3 fős kerti partiba. Ha viszont nem, akkor állj a sarkadra és szereted vissza. A kettő között csak szenvedést találsz...

24f

2014. máj. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 PearlDiver ***** válasza:
*szerezd
2014. máj. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
Morfeusz elrabolta az exedet azért láttad, hogy elrohan és épp most gruppeneznek az ezernyi smith ügynökkel egyetemben.. sajnos ez ellen nem tudsz mit tenni.. Feletsd el!
2014. máj. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Be kell látnod, az est fénypontja a kolbász zabálás volt.

Keress valami ribit, dugjad meg párszor , és egy honap mulva azt sem tudod ki volt az exed :)

2014. máj. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ő viselkedett normálisan. Ha nem illesz egy társaságba, menj el. Attól, hogy romantikus zene szól és mások csókolóznak, még nem fog beléd szeretni.
2014. máj. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

"Egyébként elfelejteni nehéz lesz a lányt,mert szinte osztálytársam."

Akkor inkább szenvedsz ? Èn is voltam ilyen szituáciòban, mindnèl jobban elkerülöd annál jobb. Nem látod hogy milyen jòl el van nèlküled stb... Kerüld el ahogy bìrod, ismerj meg másokat. Pròbáldmeg te is leszarni, minden kapcsolatot szüntess meg vele... Ha ő nincs, minden jobb lesz. Kivètel ha nem gondolsz rá ès sajnálod magad hogy holbszùrtad el..

2014. máj. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!