Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért szól bele a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szól bele a barátom mostanában az öltözködésembe? Ti csináltok ilyet?

Figyelt kérdés

Oké,hogy elmondjuk egymásnak a véleményünket,meg meghallgatjuk a másikat stb de mostmár egyre inkább veszem észre,hogy folyton baja van az öltözködésemmel és próbál beleszólni.

Nemrég elmentem vele vásárolni mert egy másik városban voltunk egy bevásárlóközpontban,s mikor egy női cipős bolt előtt mentünk el, rámutatott egy 12+ cm-es cipőre,hogy neki mennyire tetszenek az olyanok,s a lapos balerinák meg milyen csúnyák, miért nem veszek én is olyat.S nem ez volt az első ilyen,hogy próbált rászedni erre(magas vagyok, azokkal a cipőkkel elérném a 2 métert,ezt meg nem akarom.)

A másik meg,hogy minek veszek annyi ruhát(szeretem a nyári ruhákat,s ha gyűjtök rá pénzt,azt veszek magamnak)meg utoljára vettem egy elég drága felsőt magamnak, mert le akartam cserélni azt amivel lassan 3 éve járok, s másnap felvettem.Ezzel is baja volt,hogy miért fogtam be máris a drága felsőmet, hétköznapra meg sulira, miért nem hagyom meg az ünnepekre stb és olyan furán nézett rám.

Pedig még abban reménykedtem,hogy megdicsér,hogy csinos vagyok benne...

Szerintetek miért csinálja?Ez így normális?Én 17L ő 18F


2014. máj. 6. 16:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

nem, ilyen esetben semmi köze hogy mit hordasz

öltözködj úgy ahogy te szeretnél :)

2014. máj. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
micsoda komoly kapcsolat :DDDD
2014. máj. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ja és még belekötött abba is ,hogy az egyik nyári fölsőmet miért dugtam be a nadrágba, és elkezdte mondogatni,hogy de ne így csináljam...
2014. máj. 6. 16:56
 4/7 A kérdező kommentje:
2 éve vagyunk együtt...Most jött ez elő rajta :/
2014. máj. 6. 16:57
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg tőle hogy neki hogy esne az ha kritizálnád az öltözködését és mondd meg neki hogy ez rosszul esik és azt hitted hogy megdícsér hogy csinos vagy.

Mondd meg neki finoman hogy ezzel mi a bajod, ha meg finoman nem érti meg akkor kicsit keményebben.

2014. máj. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A javaslat egy dolog, csak ne erőltessen semmit. Én megmondanám, hogy oké, hogy szerinte az a szexi, de te másban érzed jól magad. Ha akadékoskodik, mondd neki, hogy miért nem választ olyan lányt, aki úgy öltözködik, ahogy neki tetszik.
2014. máj. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Talán ő fizeti? Nem, ugye? Na akkor ne dumáljon.

A javaslat az okés, érdemes megfontolni, de a folytonos akadékoskodás már elég zavaró tud lenni.

Én is szoktam megjegyzéseket tenni a párom ruháira, és hogy mi állna jól neki, de remélem nem idegelem ki vele, nem esek túlzásba... Csak finoman megjegyzem mi áll jól a színeihez, az alkatához, és hogy nekem mi tetszene rajta (és véletlenül se, hogy máson mi áll jól). Finoman, lassan adagolva. Néha megfontolja, de a piros és rózsaszín felsőivel ki tud idegelni :D De attól még tetszik és szeretem. Akkor is, ha melegnek néz ki, vagy aránytalanul nagynak tűnik a felsőteste. :)

2014. máj. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!