Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha 22 éves koromig nem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 22 éves koromig nem volt még barátnőm, akkor már nem is lesz?

Figyelt kérdés
2014. máj. 6. 17:11
 1/7 anonim ***** válasza:

de, még simán lehet

valószínűleg lesz is, ne add fel :)

2014. máj. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82 éves korodig még kerülhet egy
2014. máj. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez baromság. Csak rajtad múlik. Ki kell mozdulni, el kell járni programokra (sport, színház, mozi stb.). Illetve bárhol lehet ismerkedni.

Én 21 vagyok, nekem sem volt még barátnőm, de tudom, hogy ennek én vagyok az oka. Nekem kell változtatni, mert a sült galamb nem hullik az ölembe. :)

2014. máj. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez nem jelent semmit. Exem 29 évesen kezdte, de mára már több komoly, és szeretője is volt, van egy haverom aki szintén 28 körül vesztette el, és a mostani barátomnak is én vagyok az első, pedig 24 éves...

Szóval nem vagy lemaradva :)

2014. máj. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Ahol megállt az idő ***** válasza:
Ezt nem tudom, hogy honnan vetted, de nem igaz. Még csak 22 éves vagy, simán lehet barátnőd.
2014. máj. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Attól függ. Ha lesz sok lóvéd meg valami menő verdád, akkor lehet barátnőd,akár több is egyszerre.

Ha nem, akkor pedig esélytelen.

2014. máj. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem pont 22 évesen lett barátnőm.
2014. máj. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!