Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Két srác miatt kicsit belebony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két srác miatt kicsit belebonyolodtam az érzelmeimbe, elmondanátok mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Az egyik sráccal nem rég jöttem össze, de csak pár hónapja lettünk jóba és először nem is tetszett, illetve igen, de csak olyan szinten hogy jó srácnak tartottam, de nem az esetemnek. Csakhogy a másik srác fél éve tetszett és amikor legeslegelőször ránéztem úgy érztem mindjárt elájulok és ez nem sokat változott miután megismertem. És én is tetszettem neki, ezt biztosan tudom, igaz nem jelentette ki, de láttam és éreztem is. De sok dolog miatt inkább feladtam hogy bármi legyen is ebből és ezért azt a srácot választottam akivel összejöttem. De még mindig vonzódom egy kicsit a másik sráchoz és mindig örülök ha találkozhatok vele (ami elég ritkán esik meg), de ilyenkor tartózkodom is. Nem azért mert elveszteném a fejem, mert soha nem bántanám meg a barátom egy másik fiú miatt, hanem mert könnyebben elfelejteném ha nem látnám. És persze a találkozások a véletlen műve, mert egy suliba járunk.

Ti mit gondoltok erről??


2014. máj. 6. 21:03
 1/1 anonim ***** válasza:
dobd akivel összejöttél és beszélj a másikkal
2014. máj. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!