Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valójában mit szeretne a srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valójában mit szeretne a srác akkor, ha szüneteltetni akar egy elég jól menő kapcsolatot?

Figyelt kérdés

2014. máj. 2. 19:20
 1/7 anonim ***** válasza:
45%
Vélhetően másik puncit.
2014. máj. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
valami probléma van a kapcsolattal és kifelé kacsintgat! Inkább kérdezz rá, hogy miért, próbáld kihúzni belőle a miértet!
2014. máj. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

elege van belőled. szép vagy se ez van. szünetet akar.

nem biztos hogy van más csaj.

2014. máj. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Még menőbbet. Egoista állat.
2014. máj. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Butaság szerintem a szünet :/ Nekem azt akarta a barátnőm , de megmondtam , neki , hogy hülyeség... Ez olyan , mintha elvágnál egy kötelet , majd összekötnéd... Az már nem ugyanaz. Együtt maradtok , de valami megtörik. :)

Az idő pedig nem old meg semmit :) Pl. leraksz egy órát az asztalra ami nem működik :) Amíg nem cserélsz elemet nem javul meg.

2014. máj. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Másik csajt, de ha nem jön be, akkor visszamenni hozzád. Nyitva hagyni egy kis kaput...

Mivel nem tudsz ellene tenni menjél bele és látványosan gyere össze mással, majd mikor szarul esik neki, akkor hivatkozz rá, hogy "Te akartad hogy legyen szünet". Ha nem esik szarul neki, akkor már úgy is mind1 volt.

2014. máj. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Költőnő? ***** válasza:
Annyira ezek szerint mégsem megy jól.
2014. máj. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!