Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor lesz egy kapcsolat teljesen menthetetlen? Miképp lehet felébreszteni a vágyat újra egymás iránt?

Figyelt kérdés

4 éve vagyok együtt a párommal én 27éves nő vagyok ő 30 éves férfi.

Szinte már az első pillanattól együtt élünk,eljegyzés is volt már mondhatni békében szeretetben és nyugalomban telnek a napjaink.

Viszont a szexuális életünk romokban hever. Szinte teljesen megszűnt létezni. Nem közeledik felém szexuálisan ha együtt vagyunk kb 2hetente egyszer az sem az igazi. Abszolút nem férfias nem izgat fel,inkább idétlen és egyáltalán nem jól kezdeményez. Többször próbáltam ezt vele megbeszélni,mindig hárít és azt mondja szerinte minden rendben van velünk,neki így jó. Nem egy lelkizős beszélgetős típus és ez engem nagyon zavar.A kapcsolatunkban nincs harmadik személy ebben biztos vagyok.Ha otthon vagyunk úgy érzem feszült vagyok nem tudom azt csinálni amit szeretnék pl ha vasalni készülök és éppen akkor toppan be az ajtón már biztos nem folytatom mert lebeszél róla,foglalkozzak inkább vele stb.

Ha vele foglalkozom az nála annyit tesz ,hogy bámuljuk a tv-t csendben. Sosem beszélgetünk egymással EGYMÁSRÓL! Mert neki ez hülye téma és idegesíti és szerinte amúgy sincs semmi baj. Sosem megyünk sehová mert neki minden hely csak egy hülye kocsma és ő nem alkoholista… Amúgy egy nap többször elmondja,hogy mennyire szeret szorongatja a kezem de ennyi.Kezdek ettől nagyon ideges lenni és aggaszt,hogy ez sosem változik meg.Szerintetek???



2014. máj. 7. 13:39
 1/8 anonim ***** válasza:
És attól jobban fogja csinálni ha beszéltek róla?Női logika.Inkább mutasd meg közben mit szeretnél és talán valamit adni is kell cserébe hogy legyen motiváció.
2014. máj. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szerinted az idők során nem próbáltam? Csak tudod egy idő után az ember lánya nem érez ingerenciát a folyamatos kezdeményezéshez!
2014. máj. 7. 13:45
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor ha jól értem nem akarod már és ahelyett hogy saját döntést hoznál és vállalnád annak következményeit megerősítést vársz hogy képzeletedben csökkentsük a felelősségtudatot.Te kijelentetted hogy nem fogsz már változni akkor meg miről beszélünk?
2014. máj. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Csak véleményeket szeretnék valóban,mivel ha jól tudom ez egy erre alkalmas portál.
2014. máj. 7. 13:53
 5/8 anonim ***** válasza:

Teljes levegő változás kell nektek, mert az ő részéről úgy tűnik totális unalomba fulladt ez a kapcsolat. 1-2 hét közös kimozdulás (pl:nyaralás) sokat tehet. A nemi életetek lehet hormon zavar is, vagy testi tünet. A hirtelen libidó csökkenés oka lehet betegség tünete is ami lappang. A cukorbetegségtől a rákig elég sok minden. Orvost muszáj lenne megkérdeznie. Az ülő munka is kinyirja a libidót (tesztoszteron szint a béka feneke alá esik). Ezért (is) kell valamit mozogni. De nem tudjuk magával játszik e. Egészséges férfinak nem 2 hetente 1 aktus az "adagja". Előfordulhat, hogy magával játszik és csak téged nem kiván.


A szexuális unalom ellen jó lehet: új fehérnemű, szexuális játékok, szex szokatlan helyen, segédeszközök, új pózok/technikák kipróbálása, végső esetben: egy kaland egy másik nővel. (még akkor is ha eretnekségnek hangzik, szokott működni!)

Szóval több szálon járj utána: Ő menjen dokihoz, te pedig kezdj fehérneművel, segédeszközzel, vagy más módon újat vinni bele. pl: Vasalj meztelenül :))))

Ez a szex része.

A beszélgetés, és napi kontakt rész: Totális unalom,mókuskerékben "elvásott" kapcsolat. Mindenképpen mozduljatok ki!


Viszont ha ez sem működik, orvosi ok sincsen, esetleg a szomszéd lányt is már elkapta és akkor sem tüzelődött fel, akkor sajnos ennek ennyi.

2014. máj. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Eltévesztetted a portált ez nem közvélemény kutató oldal.Egy szubjektív témában te nem fogadsz el olyan választ ami nem megfelelő számodra.Akkor meg miért kérdezel ha már eldöntötted a választ?
2014. máj. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kérlek ne bosszants már a felesleges kötekedéssel!Elfogadtam,meghallgatom.Ezért írtam...
2014. máj. 7. 14:04
 8/8 A kérdező kommentje:
Még mielőtt belekötnél meghallgatom helyett átgondolom.:-)
2014. máj. 7. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!