Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok, ha a barátnőtök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ha a barátnőtök feltehetően lelki okból csúnyán elhízna? (tovább lent)

Figyelt kérdés

Mozogtam eleget, kevesebbet ettem, mint azelőtt (semmi édesség, semmi gyorskaja), viszont nagyon sok mindenen mentem keresztül, így kb 3-4 hónap alatt közel 20kg-t híztam.

Ruhában nem annyira látni (van pár holmim, ami nem jön fel, és pár, ami feszül), de én nagyon érzem. Nem merek a párom előtt még átöltözni se.

Az arcomon a hízást ugyan nem látni, de a stressz azt is megviselte. Tönkrement a bőröm (pattanásos, sebes arc, karikás, beesett szemek, fáradt tekintet).

Azzal kezdem a reggelt, hogy sminkelek, mert megijedek, ha tükörbe kell nézni. Elkezdtem növeszteni és ápolni a hajamat, legalább az legyen szép.

Odafigyelek arra, mit eszek (nagyon keveset eszek, a nagy része annak is zöldség/gyümölcs), mégis egyre csak jönnek és jönnek a kilók.

A páromnak is feltűnt, hogy egyre inkább hasonlítok retardált kék bálnára, mint arra a nőre, akibe beleszeretett, de állítja, még mindig szépnek tart.


Mihez kezdjek, hogy legalább ugyanolyan vékony legyek, mint voltam, és lelkileg is megoldódjon minden?


2014. máj. 7. 15:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
22%
Olyankor leszokás fogyni nem elhízni baba.
2014. máj. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Talán kérjél segítséget szakértőktől.
2014. máj. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Keress fel egy, pszichiátert vagy egy pszichológust.

Barátod, meg ha igazán szeret, akkor akár hogy is nézel ki kitart melletted a nehéz pillanatokban is. :)

2014. máj. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Szokta mondani, hogy szép vagyok (még ébredés után, smink nélkül is), de azt már ő is felvetette, hogy leadhatnék pár kilót, már csak az egészségem érdekében is.
2014. máj. 7. 16:07
 5/14 anonim ***** válasza:
20 kiló nagyon sok! menj el szakemberhez.
2014. máj. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szakember+ edzés a bőrt is helyre áloitja felgyorsítja a fogyást
2014. máj. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Mik azok a lelki okok? Amit te most csinálsz, az csak tüneti megoldás... Hosszú távon nem tesz jót ha rossz lelki állapotban vagy. Cukorbetegséget, szív és érrendszeri betegségeket és még tucatnyi más problémát okozhat... Akkor már nem a karikás szem lesz a legnagyobb gondod.


Valaki már írta előttem de én is írom, hogy menj pszichológushoz első körben, aztán ha kell, pszichiáterhez. Különben csak rosszabb lesz. A probléma gyökerét kell megfogni.

2014. máj. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
20 kilót nem vett észre? Ezt ugye te sem hiszed el...
2014. máj. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!


Sehol sem írtam, hogy nem vette észre. Pont hogy feltűnt neki, csak nem bánt érte. Egyenlőre.

2014. máj. 7. 16:31
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem értek ehhez a részéhez, biztos okozhatják ezt csupán lelki dolgok is, de nem alakult ki valamilyen betegséged? (pl. pajzsmirigy gondok tudnak ilyen tüneteket produkálni)
2014. máj. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!