Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek egy 23 éves srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy 23 éves srác és egy 18 éves lány mennyi ideig járjon, mielőtt lefekszenek egymással?

Figyelt kérdés
2014. máj. 7. 16:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én az első barátommal 19 évesen 4 hónap után feküdtem le. Fél évvel volt nálam idősebb.


Egyébként meg ha azt akarod kibekkelni hogy a szex után esetleg otthagy, akkor felesleges azon gondolkodni, hogy mennyit vársz, mert akármennyit vársz, ott fog hagyni utána. Sajna én elsőre beleakadtam egy ilyen szűzvadászba...és hiába vártam. Otthagyott. Utólag mesélte hogy akármennyit is váratják a csajok akkor is kivár aztán otthagyja őket mert neki ez a buli....amíg nem voltam meg neki, játszotta a helyes, kedves szerető pasit...


Volt akivel meg kicsit idősebben a 3. randin feküdtem le, és ma már a férjem. Szóval ha ez irányban akarod váratni a pasit akkor annak nincs sok értelme.


Egyébként 2-3 hónap szerintem. Addig is ismerkedhettek egymás testével konkrét szex nélkül:)

2014. máj. 8. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Pont ilyen korúak voltunk mikor összejöttem az első komolyabb barátommal. 9 hónapot várattam, mert még szűz voltam és be voltam ijedve. Persze utána szakítás környékén a szememre is lett vetve, hogy más nem várt volna ennyit rám.Ott ás akkor írtam le véglegesen, hogy egy bunkóval voltam együtt, mert nem úriszeszélyből várattam, főleg, hogy olyan 5 hónap környékén első körben már kész voltam, de már akkor volt valami veszekedés félénk amikor megijesztett, hogy ő most védekezés nélkül csak úgy belekezd engem meg elfogott a halálos rettegés kb, hogy ott fog megerőszakolni, így majd 4 hónap kellett, hogy ezt elfelejtsem. Mert amúgy normális pasi volt, csak kellett pár év, hogy kiderüljön, hogy közös jövőnk az nem lesz.


24N

2014. máj. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én mindegyik kapcsolatomban 1-2 héten belül szexeltünk. Szerintem felesleges sokat váratni, attól nem leszel értékesebb, és jobb is ha kiderül időben milyen a másikkal.
2014. máj. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Haver!!!!Miután elvetted feleségül!
2014. máj. 16. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!